برند هاگن

برند هاگن

محصولات هاگن

کمپانی هاگن (Hagen) از بزرگ ترین و قدیمی ترین تولیدکنندگان غذای حیوانات در دنیا می باشد که سابقه ای بیش از 30 سال دارد. این کمپانی در کانادا مشغول به تولید محصولات باکیفیت برای حیوانات خانگی است و تولیدات آن به تمام نقاط دنیا صادر می گردد.

ویژگی های محصولات سگ و گربه هاگن

قلاده سگ هاگن در مدل های مختلف قلاده گردنی، قلاده تنی و ... و در طرح و رنگ موجود می باشد. سگ ها با این قلاده ها احساس راحتی و آزادی بیشتری دارند.

جای خواب گربه و سگ هاگن می تواند خوابی خوب عمیقی را برای حیوان شما به ارمغان آورد. در ساخت بدنه این تشک و جای خواب، از پارچه ضخیم و مقاوم و در عین حال لطیف استفاده شده است. همچنین قسمت کف آن از پارچه مقاوم و ضد آب است. استفاده از الیاف مخصوص و دوخت حرفه ای در تولید این جای خواب از آن بهره گرفته شده است، باعث شده که در طولانی مدت و پس از بارها شستشو، این جای خواب شکل و فرم خود را از دست ندهد. پارچه و دوخت این جای خواب فوق العاده با کیفیت بوده و هر دو قسمت آن یعنی تشک و بدنه قابل شستشو در ماشین لباس شویی است.

برس هاگن با دندانه فلزی یک محصول ایده آل جهت  از بین بردن گره های موی پت است. به دلیل آنکه این برس دارای دندانه فلزی با سرهای کروی شکل می باشد، شانه کردن مو با این برس برای حیوان نوعی ماساژ پوستی محسوب می شود. همچنین باعث ترشح چربی ای از پوست می شود که برای موهای حیوان مفید است و به آن درخشش و جلا می دهد. شانه زدن با این برس با توجه به دسته پلاستیکی و نرمی که دارد بسیار آسان بوده و هنگام شانه کشی، برس در دستتان نمی لغزد. این برس برای پت هایی که موی نرم دارند یا نژادهایی که مویشان مستعد توده شدن است، مناسب خواهد بود.

شما می توانید از پت شاپ اینترنتی باران پت به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز اقدام به خرید مایحتاج حیوانات خانگی عزیزتان نمایید. و اطمینان داشته باشید که سفارشات تان در سریع ترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید می رسد.