برند آنیموندا

برند آنیموندا

محصولات آنیموندا

کمپانی آنیموندا (Animonda) در سال ۱۹۹۱ در آلمان تاسیس شده و جزو قویترین شرکت های تولید کننده غذا برای حیوانات خانگی می باشد. تمامی محصولات این کمپانی بر طبق استانداردهای روز دنیا که جهت تهیه غذای انسانی بکار می رود، تولید می شود. مواد اولیه موجود در این غذاها تحت نظارت دقیقی بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. محصولات برند آنیموندا شامل انواع کنسرو و خوراک و غذای خشک را می توانید در پت شاپ باران پت به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

انواع محصولات برند آنیموندا

هدف اصلی این کمپانی تولید محصولاتی می باشد که سلامت حیوانات را تامین کند و در عین حال رضایت صاحبان حیوانات را نیز جلب کند. لاین تولید غذاهای درمانی این شرکت تحت عنوان INTEGRA PROTECT نیز از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و امروزه توسط بسیاری از دامپزشکان توصیه می شود. برند آنیموندا برند های مختلفی را در زیر مجموعه خود دارد که در زمینه تولید کنسرو سگ و کنسرو گربه و غذای خشک گربه فعالیت دارد.

خوراک های کاسه ای ووم فیستن

غذاهای ووم فیستن شامل ترکیبی از انواع گوشت و سس سبزیجات است که دارای طعمی بسیار مطبوع و لذیذ برای سگ و گربه می باشد. در پروسه تولید این غذاها از هیچ طعم دهنده، رنگ و نگهدارنده مصنوعی، سویا و قند استفاده نمی شود. همچنین این لاین دارای غذاهای بدون غلات نیز می باشد که برای حیوانات دچار آلرژی غذایی نسبت از مصرف غلات، گزینه مناسبی است. این خوراک های کاسه ای در ۱۲ طعم برای سگ ها و ۲۷ طعم برای گربه ها عرضه می شود.

کنسرو کارنی مخصوص گربه

غذاهای کارنی از ترکیب گوشت های مختلف تهیه می شود که طعمی بسیار مطبوع و لذیذ برای گربه ها دارایست. این غذا عاری از طعم دهنده، رنگ و نگهدارنده مصنوعی، سویا و قند است و تمامی کنسرو های کارنی بدون غلات تولید می شود. به همین دلیل برای گربه هایی دارای آلرژی غذایی نیز گزینه مناسبی است. این کنسروها در ۲۱ طعم مختلف برای سه بازه سنی بچه گربه، گربه بالغ و گربه پیر عرضه شده است. همچنین این لاین دارای غذای کارنی اوشن بر پایه گوشت دریایی نیز می باشد که علاوه بر طعم بسیار لذیذ سرشار از امگا ۳ بوده و منجر به کاهش ریزش مو و درخشندگی موها می گردد.

پوچ، خوراک کاسه ای و غذای خشک رافینه مخصوص گربه

غذاهای رافینه در سه فرم خوراک کاسه ای، پوچ و غذای خشک عرضه می شود:
پوچ های این لاین در ۱۴ طعم مختلف برای بچه گربه و گربه بالغ موجود می باشد. این پوچ ها حاوی سس و ژله بوده که سبب خوشمزه تر شدن غذا می گردد. غذاهای خشک این لاین نیز دارای دانه های مغز دار بوده که علاوه بر قوام ترد، طعم فوق العاده ای برای گربه ها دارد و در سه طعم متفاوت عرضه می شود. خوراک های کاسه ای رافینه نیز تحت عنوان “رافینه پتیت” در سه طعم متنوع موجود می باشد.

کنسرو گرن کارنو

غذاهای گرن کارنو به دلیل وجود مخلوطی از گوشت های مختلف، طعمی بسیار مطبوع و لذیذ برای سگ ها دارا می باشد. در تولید این غذاها از هیچگونه طعم دهنده، رنگ و نگهدارنده مصنوعی، سویا و قند به کار نرفته و عاری از غلات می باشد. از این رو حتی برای سگ هایی که دچار آلرژی غذایی ناشی از مصرف غلات می باشد گزینه مناسبی است. این کنسروها در ۱۳ طعم مختلف برای دو بازه سنی توله سگ و سگ بالغ عرضه شده است.

غذای درمانی اینتگرا

غذاهای درمانی اینتگرا به دلیل کیفیت بالا، روزانه توسط دامپزشکان آلمانی تجویز می شود. این لاین دارای غذاهایی مخصوص بیماری های رایج در جمعیت سگ ها و گربه ها می باشد که تمامی نیازهای آن ها را در زمان بیماری تامین می کند.غ ذاهای درمانی اینتگرا به دلیل داشتن مقادیر کم چربی و کالری برای سگ ها و گربه های دارای اضافه وزن و چاق نیز مناسب می باشد. این غذا فاقد غلات بوده و منجر به ایجاد آلرژی گوارشی در حیوان نمی شود.

کنسرو بروکنیز

این لاین دارای غذاهایی مخصوص سگ و گربه با طعمی فوق العاده و قیمتی مقرون به صرفه در مقایسه با دیگر برندهای موجود در بازار می باشد. کنسرو بروکینز که در وزن ۴۰۰ گرم برای گربه و وزن ۱۲۴۰ برای سگ عرضه می شود.