برند آنی‌ویتال

برند آنی‌ویتال

محصولات آنی‌ویتال

برند آنی ویتال (aniVital) از شرکت های زیر مجموعه كمپانی بویتال است. اين برند خانوادگی در منطقه مونسترلند در كشور آلمان واقع شده است. برند آنیویتال يكی از باكيفيت ترين توليدكنندگان آلمانی در زمينه مکمل های درمانی برای حيوانات خانگی می باشد. در اين كمپانی گروهی از دانشمندان مجرب علوم تغذيه و دامپزشكان خبره فعالیت دارند. که عمده فعاليت آن ها در حوزه توليد مكمل های غذايی مفيد برای سگ و گربه است.

ویژگی های مکمل سگ آنی ویتال

همه علاقمند به داشتن سگ سالم و شاداب و بازیگوش هستند، اما گاهی ممکن است این حیوانات به دلیل کمبود های ویتامین، مواد معدنی و... دچار مشکلاتی شوند. در این صورت، مکمل های غذایی و ویتامین ها وظیفه جبران مواد مورد نیاز سگ ها را برعهده دارند. این موارد می تواند مربوط به تمامی مشکلات سگ ها از جمله، مشکلات پوست مو، سیستم ایمنی سگ ها، سیستم گوارش، تقویت مفاصل و استخوان و… باشد، که توسط مکمل ها و مولتی ویتامین ها قابل جلوگیری و درمان خواهد بود.

مکمل سگ برند آنی‌ویتال از بهترین مواد اولیه استفاده می کند. مکمل های این برند دارای استانداردها و کیفیت بالایی است و جهت درمان مشکلات مختلفی تولید و عرضه می شود. از جمله این مکمل ها برای سگ می توان به، مکمل درمانی پیری سگ (Cani Age)، مکمل درمانی تقویت سیستم ایمنی بدن سگ (Cani Immun)، مکمل درمانی تقویت مفاصل سگ (Cani Agil)، مکمل درمانی کاهش وزن سگ (Cani Fiber)، مکمل درمانی پوست و مو سگ (Cani Derm) و... اشاره نمود.

ویژگی های مکمل گربه آنی ویتال

مکمل گربه آنی ویتال حاوی میزان زیادی فیبر، پریبیوتیک و پروبیوتیک است که برای گربه هایی که دچار مشکلات سلامتی هستند، مفید می باشد. این ویتامین ها، سیستم ایمنی بدن گربه را قوی تر کرده و باعث سلامت و رشد سالم حیوان می شود. از جمله کاربردهای مولتی ویتامین و مکمل گربه می توان به تقویت و درخشندگی پوست مو، تقویت استخوان ها مفاصل و دندان، ایجاد شادابی و نشاط، بهبود سوخت ساز بدن، سلامت و بهداشت دهان و دندان گربه، جلوگیری از پیری زودرس و... اشاره نمود.

مکمل گربه آنی ویتال شامل ویتامین ها، آنزیم های طبیعی و مواد معدنی مورد نیاز متنوعی می باشد تا مشکلاتی بدن گربه را درمان نماید. از جمله این محصولات دارویی، مکمل درمانی مشکلات پوستی گربه (Feli Derm)، مکمل درمانی کاهش وزن گربه (Feli Fiber)، مکمل درمانی سیستم ایمنی گربه (Feli Immun) و... قابل اشاره هستند.


پت شاپ آنلاین باران پت با تیمی مجرب، سعی دارد با جمع آوری بهترین برند های مواد غذایی، مکمل ها، وسایل ضروری و بهداشتی حیوانات خانگی با قیمت مناسب، در سلامت و رشد حیوانات خانگی شما سهیم باشند.