برند بابین

محصولات بابین

برند فرانسوی بابین در زمینه تولید غذا و مکمل برای گربه و سگ فعالیت دارد. این شرکت با بیش از 40 سال سابقه، طعم ها و غذاهایی غنی زیادی را به بازار عرضه کرده است. کارخانه این شرکت در تولوز فرانسه قرار دارد و دو خط محصول این شرکت، در فرانسه تولید می شود. این برند در غذاهای تولیدی خود از ترکیب گوشت و چربی اردک بومی فرانسه استفاده می کند که به نوعی امضای این کمپانی شده است. هدف اصلی این برند، شادی و سلامتی، سگ‌ها و گربه‌ها است و باید غذای خوبی بخورند. از اقدامات مهم برند بابین، بازیابی و بهبود زندگی سگ ها و گربه های آسیب دیده و گرسنه است که از اهداف اصلی مشتریان این شرکت، الهام گرفته شده است.

کیفیت غذای سگ و گربه بابین

دامپزشکان و متخصصان تغذیۀ برند بابین، مواد اولیه سالم را برای تهیۀ غذای باکیفیت در کارخانه انتخاب می‌کنند. غذای خشک بابین متناسب با نیاز غذایی روزانه حیوان خانگی و با کیفیت و طعم بسیار عالی، توسط متخصصان تغذیه دامپزشکی تولید می شود. محصولات برند «بابین» در انواع مختلف برای گربه ها، سگ های نژاد مختلف تولید می شود.

غذای گربه بابین

محصولات شرکت «بابین» در انواع مختلف برای گربه های نژاد مختلف تولید می شود. غذای خشک بابین باتوجه به رده سنی حیوان خانگی دسته بندی می‌شوند. برای مثال، برای بچه گربه ۲ تا ۱۰ ماه یک غذا را می‌توان تهیه کرد. ترکیبات این محصولات انرژی کاملی را به بدن حیوان می رسانند و در رشد و فعالیت آن تاثیرگذار است. ترکیبات مورد استفاده در تولید غذای گربه بابین معمولا شامل برنج، گندم، ذرت، چغندر قند، چربی مرغ، نمک، ویتامین‌ها، ال کارنیتین، ساکارید‌ها و مواد معدنی و... می باشد. مواد معدنی موجود در غذاها معمولا شامل کلسیم، مس، روی، آهن، فسفر هستند که با خوردن غذای خشک بابین به بدن حیوان می رسد.

پوچ گربه بابین

پوچ گربه برند بابین یکی از محبوب‌ترین و معتبرترین برندهای غذای تر برای گربه‌ها است. این برند از مواد اولیه با کیفیت و ترکیبات متنوع برای تأمین نیازهای تغذیه‌ای گربه‌ها استفاده می‌کند. پوچ گربه بابین، حاوی پروتئین‌های با کیفیت، ویتامین‌ها، مواد معدنی و اسیدهای چرب اساسی است که به سلامت و رشد سالم گربه‌ها کمک می‌کنند. انواع پوچ گربه برند بابین در طعم های مختلف مانند پوچ گوشت بره، پوچ گربه ماهی و پوچ مرغ تولید می شود که برای گربه ها مفید می باشد. غذای تر گربه بابین مواد اولیه و ویتامین های مفیدی برای بدن پت شما دارد.

غذای سگ بابین

برد بابین برای انواع سگ نژاد بزرگ، سگ های نژاد متوسط و همچنین سگ های نژاد کوچک غذا تولید می کند. طعم های مورد استفاده در این غذاها شامل طعم بره، اردک و مرغ هستند که همگی مورد علاقه پت هستند. غذاهای برند بابین برای توله سگ ها، سگ های بالغ، حیوانات خانگی با گوارش حساس یا حیوانات عقیم شده به طور مخصوص تهیه می شود. در تهیه غذای خشک سگ بابین از مواد اولیه باکیفیت و ویتامین‌های فراوانی مانند ویتامین‌های B و A,C,D,E,K را می‌توان یافت. روی پاکت غذای Babin، توصیه‌های مصرف آن با توجه به وزن حیوان خانگی، مقدار غذای لازم در روز درج شده تا از لاغری زیاد یا ایجاد اضافه وزن در پت جلوگیری شود.

خرید غذای سگ و گربه از پت شاپ باران پت یک انتخاب عالی برای تهیه غذا و لوازم موردنیاز حیوانات خانگی شما است. در این پت شاپ آنلاین، محصولات مربوط به حیوانات خانگی از جمله غذا، مکمل غذایی، اسباب بازی و لوازم جانبی عرضه می شود. با خرید از پت‌شاپ باران پت، می‌توانید از تنوع محصولات و کیفیت بالای آنها بهره‌مند شوید و مطمئن باشید که حیوان خانگی شما تغذیه مناسبی دریافت می‌کند. برای مشاهده و خرید عذای خشک بابین با ضمانت اصل بودن، با ما همراه باشید.