برند بیفار

برند بیفار

محصولات بیفار

برند بیفار (Beaphar) در سال ۱۹۴۳ توسط برنارد ای در شهر کوچکی در هلند، فعالیت خود را آغاز کرد. این کمپانی در ابتدا برای ارتش پودینگ و شکلات تولید می کرد، اما سپس فعالیت خود تغییر داده و شروع به تولید محصولات سگ و گربه و جوندگان و پرندگان کرد. و در این سال ها توانسته محصولات دارویی، مراقبت از سلامتی و غذاهای کامل و با کیفیت بالا را تولید و به بازار عرضه نماید تا کیفیت زندگی تمام گونه های حیوانات خانگی را افزایش دهد.

بیفار یکی از معتبرترین کمپانی های تولید محصولات برای حیوانات خانگی است که با شعار کیفیت بالا و قیمت پایین در حال تولید و عرضه محصولات خود به شهر های مختلف جهان می باشد. کمپانی بیفار بر این باور است که برای اینکه حیوانات خانگی زندگی شاد و با کیفیتی را دارا باشند، باید از سلامت جسمانی برخوردار باشند، بنابراین فلسفه وجودی شرکت بیفار "پت ها ارزش بهترین ها را دارند" است. مواد اولیه مورد استفاده در تولید محصولات از باکیفیت بالایی برخوردار بوده و در تشخیص کیفیت آن ها از روش های دقیق کنترل کیفیت استفاده می شود.

محصولات شرکت بیفار برای سگ ها، گربه ها، حیوانات کوچک، پرنده ها و ماهی شامل موارد زیر می شود:

محصولات کنترل کک و کنه : این محصولات به ‌صورت اسپری و پودر بر روی بدن حیوانات خانگی جهت کنترل کک و کنه در خانه مورد استفاده قرار می گیرند.

محصولات ضد انگل : حیوانات خانگی از منابع مختلفی، مانند چمن، خاک یا اماکن عمومی، می توانند دچار انگل و انواع کرم شوند. بنابریان استفاده از قرص ها و قطره های ضد انگل اهمیت بسیار زیادی دارد.

مکمل های سلامتی : مصرف ویتامین‌ ها و مکمل های خاص جهت حفظ سلامت عمومی حیوانات خانگی مفید است. مکمل سگ و مکمل گربه بیفار برای تقویت سلامت مفاصل، گوارش، چشم ها، گوش ها، پوست و مو ارائه می شود. و قابل تهیه در پت شاپ اینترنتی باران پت می باشد.

تشویقی ها : تشویقی گربه و سگ، به دلیل فواید زیادی که دارد، انتخابی مطمئن و سالمی برای حیوانات خانگی است. تشویقی ها می توانند به بهداشت دندان، عملکرد مفاصل و کنترل گلوله مویی در گربه ها کمک کند و بعضی از‌ انواع آن نیز به دلیل وجود ویتامین ها برای بدن مفید هستند.

محصولات مربوط به رفتار و آرامش بخش : برند بیفار محصولاتی برای آموزش ادرار به سگ ها، جلوگیری از جویدن لوازم و نیز محصولاتی برای کاهش استرس سگ ها و گربه ها تولید وعرضه می کند.
 
محصولات بهداشت دهان و دندان : بهداشت دهان و دندان برای حیوانات خانگی نیز ضروری است. بیفار محصولاتی از قبیل، مسواک و خمیردندان مخصوص سگ و گربه، اسپری و قرص هایی برای برطرف کردن بوی بد دهان و مایع دهان شوی ارائه می دهد.

محصولات شستشو و نظافت : شستشو و نظافت حیوانات خانگی به شما کمک می کند تا متوجه مشکلات پوستی آن ها شوید. استفاده از محصولات گرومینگ باکیفیت برند بیفار برای شستشو و نظافت حیوانات خانگی بسیار خوب خواهد بود. کمپانی بیفار انواع متفاوتی از شامپو، اسپری و قطره تمیزکننده لکه اشک چشم برای سگ و گربه را ارائه می دهد.

محصولات مربوط به جوندگان : برند بیفار (Beaphar) برای حیوانات کوچک مانند جونده ها (خرگوش، همستر و خوکچه هندی) نیز محصولاتی تولید می کند. این محصولات شامل غذا، دارو و مکمل درمانی، تشویقی و محصولات بهداشتی می شود. محصولات با کیفیت بیفار به نگهداری ایده آل از این موجودات دوست داشتنی کمک خواهد نمود.

محصولات مربوط به پرندگان : بیفار در زمینه تولید محصولاتی ویژه پرندگان نیز فعالیت دارد. این محصولات شامل انواع غذاهای بسیار متعادل و کامل، دارو و مکمل های درمانی و غذایی، وسایل مربوط به گرومینگ و … می باشد.

محصولات مربوط به ماهی : این برند همچنین اقدام به تولید محصولات مربوط به آبزیان، از قبیل غذا، تشویقی، اکسسوری های آکواریوم و... نیز نموده است.