برند بیزتیس

برند بیزتیس

محصولات بیزتیس

شرکت بیزتیس (Beeztees) با بیش از 45 سال سابقه در تولید لوازم حیوانات خانگی در هلند تاسیس شده است. امروزه این کمپانی با عنوان یکی از برترین برند ها در این صنعت حضور دارد. برند بیز تیز با هدف تولید لوازم با کیفیت برای پت فعالیت دارد. برند بیز تیس محصولات خود را برای سگ، گربه، جوندگان، پرندگان و ماهی‌ها تولید می کند. این محصولات شامل اسباب بازی سگ و اسباب بازی گربه، خانه خرگوش و اسکرچر گربه و لانه پرندگان می باشد. شما می توانید از پت شاپ اینترنتی باران پت به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز اقدام به خرید مایحتاج حیوانات خانگی عزیزتان نمایید. و اطمینان داشته باشید که سفارشات تان در سریع ترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید می رسد.

انواع محصولات گربه برند بیزتیس

انواع ظرف های غذا و آب با طرح های زیبا از تولیدات برند بیزتیس می باشد. جای خوای نرم و به صورت شکل های متنوع برای گربه و انواع لوازم بهداشتی گربه مانند، شامپو، ناخن گیر، شانه و برس و ... توسط برند بیزتیس عرضه می شود. طیف وسیعی از انواع اسباب بازی ها مانند عروسک های پولیشی و قلاب های ماهیگیری مخصوص گربه و انواع درخت و اسکرچر گربه با طراحی زیبا و مناسب گربه جهت بازی کردن، ناخن کشیدن و خوابیدن از محصولات برند بیزتیس می باشد.

انواع محصولات سگ برند بیزتیس

از جمله تولیدات برند بیزتیس برای سگ ها می توان به انوع قلاده سگ کتفی و گردنی در رنگ ها و طرح های مختلف، کیف های زیبا، جای خواب های راحت و باکس حمل سفر با کیفیت اشاره کرد. از لوازم بهداشتی سگ بیزتیس هم انواع شامپو  دستمال های مرطوب و عطرها در رایحه های مختلف مخصوص سگ و طیف وسیعی از برس، شانه، گره باز کن، ناخن گیر، قیچی و ماساژور اشاره کرد. انواع اسباب بازی های لاتکس و پلاستیکی شامل عروسک، توپ، طناب های گره دار از دیگر تولیدات برند بیزتیز می باشد.

لوازم پرنده بیزتیس

پرنده های زینتی کوچک و طوطی سانان به آن لوازمی چون: غذاها، تشویقی، سنگ های معدنی و مکمل های غذایی و… احتیاج دارند، که جزو تولیدات شرکت بیزتیس نیز می باشد.

لوازم جونده بیزتیس

هر جونده ای برای زندگی در خانه به غذا، بستر، ظرف توالت، جویدنی و… احتیاج دارد. برند بیزتیس هر چیزی که برای جونده نیاز است را تولید می کند.