برند بلکاندو

برند بلکاندو

محصولات بلکاندو

شرکت بلکاندو (Belcando) یکی از تولید کننده بین المللی انواع غذای سگ می باشد، که در ۱۹۶۳ در آلمان تاسیس شده است. هدف کاری این مجموعه، تولید غذای ارگانیک و سالم برای سگ ها می باشد. غذای های این برند با استفاده از مواد اولیه محلی و بر پایه آخرین دستاوردهای علمی جهان تولید می شود. برند بلکاندو یکی از ۵ برند اصلی شرکت بویتال آلمان است و محصولات آن در سطح سوپر پریمیوم برای انواع نژاد سگ مورد استفاده می باشد.

غذای سگ بلکاندو

در زمان خرید غذا سگ باید به نژاد، سن و جثه سگی که نگهداری می کنید، توجه نمایید. ترکیبات غذای این برند از مواد مغذی تشکیل شده است که تمام نیاز های بدن پت را تامین می کند. شرکت بلکاندو جهت رسیدن به غذایی با طعم مطلوب و مناسب، از مرغوب ترین مواد اولیه در دستوالعمل غذا ها استفاده می کند. گوشت مورد استفاده در تهیه غذای خشک از بهترین گوشت های محلی تهیه می شود. به جز آن در این غذا ها از مواد محلی دیگر مانند آرد دانه انگور و دانه های چیا که حاوی پلی فنول هستند، غنی از رادیکال های آزاد و اسیدهای چرب امگا ۳، و نیز ار فیبر های رژیمی، جهت بهبود پروبیوتیک، در دستورالعمل مواد غذایی به کار گرفته می شود. این برند از گروه های غذایی مانند: پروتئین های با کیفیت، انواع ویتامین های لازم و ضروری، چربی های مفید حیوانی، چربی های مفید گیاهی، فیبر، آهن، منیزیم، سدیم و ... در تولیدات خود استفاده می نماید. شرکت بلکاندو معتقد است که هر سگ نیازمند الزامات غذایی خاصی است و بر همین اساس محصولات غذایی خود را با توجه به گروه سنی، نژاد، فعالیت بدنی و حساسیت های غذایی دسته بندی می نماید.

کنسرو سگ بلکاندو

تولیدات بلکاندو فقط شامل غذای خشک نمی شود، بلکه از محصولات برتر دیگر belcando کنسرو سگ نیز می باشد. که از محبوب ترین کنسرو های سگ می باشد. کیفیت این کنسرو ها در سطح سوپر پریمیوم بوده و تمام مواد تشکیل دهنده آن از با کیفیت ترین و مرغوب ترین مواد اولیه روز دنیا تشکیل شده است و برای تمام نژاد های سگ مناسب می باشد. گوشت استفاده شده در این محصولات، از گوشت دام با کیفیت مورد مصرف انسان است. همچنین ایم کنسرو ها حاوی اسید های چرب اشباع نشده می باشد و کیفیت بسیار بالاو طعم لذیذ و بوی خوبی دارند.

اگر قصد خرید غذای سگ برند بلکاندو را دارید ما پت شاپ اینترنتی باران پت را به شما پیشنهاد می دهیم، چون به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز می توانید از اقدام به خرید مایحتاج حیوانات خانگی نمایید. و سفارشات شما در سریع ترین زمان ممکن به دست شما می رسد.