برند بوی کت

برند بوی کت

محصولات بوی کت

شرکت بوی کت (Bewi Cat) یک برند آلمانی است که در سال 1963 توسط برنارد ویگر تاسیس شد. این شرکت از زیر مجموعه های شرکت بویتال است و در زمینه تولید غذا های آماده گربه فعالیت دارد. کمپانی بوی کت با همکاری تیمی از متخصصان تغذیه و دامپزشکان باتجربه توانسته بهترین دستورالعمل های غذایی را برای گربه ها فراهم آورد. محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت بالا، مواد معدنی، پروتئین ها ویتامین ها تهیه می شوند. تمام محصولات شرکت بوی کت در سطح پریمیوم است و برای گربه هایی با نژاد مختلف، رده سنی متفاوت و نیز رژیم غذایی خاص ارائه می شود. مهمترین نکته محصولات این برند، عدم استفاده از رنگ مصنوعی، مواد نگهدارنده و طعم دهنده در محصولات خود می باشد

کیفیت بالا و سلامت و تازه بودن مواد اولیه که در تولید این محصولات مهم می باشد. فرآیند تولید غذای کنسروی و غذای خشک برای گربه ها توسط بازرسان رسمی بررسی می شود. یکی از دلایل محبوبیت Bewi Cat استفاده از پروتئین های باکیفیت و متنوع در محصولات خود است و کیفیت مواد اولیه کاملاً با مواد غذایی انسان ها یکسان و مشابه می باشد. برای تهیه هر یک از این محصولات بوی کت می توانید به پت شاپ اینترنتی باران پت مراجعه کنید و محصول خود را ثبت و درب منزل تحویل بگیرید.

ویژگی های غذای خشک گربه بوی کت

بیشتر صاحبان حیوانات در زمان خرید غذای خشک گربه خود به ترکیبات غذایی آن توجه می کنند و اهمیت زیادی می دهند. به همین دلیل برند بوی کت به یکی از برند های محبوب و معروف تبدیل شده است. در تهیه غذا گربه برند بوی کت از ترکیباتی استفاده می شود که تمام مواد مغذی مورد نیاز برای بدن پت را تامین کند. همچنین انواع ویتامین های لازم و ضروری، پروتئین های با کیفیت بالا، مواد معدنی، آهن، منیزیم، چربی های مفید، ذرت و در این غذا ها موجود می باشد. غذای خشک بوی کت با انواع مختلف پروتئین مانند گوشت ماهی، گوشت پرندگان، گوشت مرغ، گوشت بره و برنج تولید می شود. این محصولات فاقد طعم دهنده های مصنوعی و مواد نگهدارنده می باشند.

ویژگی های کنسرو های بوی کت

یکی از انواع محصولات تولیدی این برند، کنسرو گربه بوی کت است. برند Bewi Cat در کنسرو های خود تنوع بسیار بالایی دارد. مزیت های کنسرو های این برند به قدری است که توانسته محبوبیت زیادی در بین صاحبان گربه داشته باشد. کنسرو گربه برند بوی کت دارای امگا 3 و امگا 6 و بدون مواد نگهدارنده می باشد. از فواید این کنسرو ها می توان به هضم آسان و راحت، به دلیل وجود رطوبت مورد نیاز بدن پت و وجود روغن ماهی برای سلامت و شادابی پوست و موی گربه قابل اشاره است.