برند بوی داگ

برند بوی داگ

محصولات بوی داگ

شرکت بوی داگ (Bewi Dog) یک برند آلمانی است که در سال 1963 توسط برنارد ویگر تاسیس شد. این شرکت در زمینه تولید غذا های آماده حیوانات خانگی فعالیت دارد. کمپانی بوی داگ دارای تیمی مجرب از متخصصان تغذیه و دامپزشکان می باشد که در توسعه بهترین دستورالعمل های غذایی برای این حیوانات فعالیت می کنند. محصولات این برند از مواد اولیه با کیفیت بالا، مواد معدنی، پروتئین ها ویتامین ها تهیه می شوند. کمپانی بوی داگ یکی از پنج برند اصلی شرکت بویتال آلمان می باشد، و تمام محصولات آن در سطح پریمیوم است. برند بوی داگ دستورالعمل ویژه ای برای نژاد های مختلف، رده سنی متفاوت، سطح فعالیت و حتی رژیم غذایی سگ ها ارائه می دهد. مهمترین نکته در محصولات این برند، عدم استفاده از رنگ مصنوعی، مواد نگهدارنده و طعم دهنده در محصولات خود می باشد

کیفیت محصولات و سلامت و تازه بودن مواد اولیه که در این محصولات به کار برده می شود و فرآیند تولید غذای کنسروی و غذای خشک این حیوانات توسط بازرسان رسمی بررسی می شود. یکی از دلایل محبوبیت Bewi dog استفاده از پروتئین های باکیفیت و متنوع در محصولات خود است و کیفیت مواد اولیه کاملاً با مواد غذایی انسان ها یکسان و مشابه می باشد. برای تهیه هر یک از این محصولات بوی داگ می توانید به پت شاپ اینترنتی باران پت مراجعه کنید و محصول خود را ثبت و درب منزل تحویل بگیرید.

ویژگی های غذای خشک سگ بوی داگ

بیشتر صاحبان حیوانات در زمان خرید غذای خشک سگ خود به ترکیبات غذایی آن توجه می کنند و اهمیت زیادی می دهند. به همین دلیل برند بوی داگ به یکی از برند های محبوب و معروف تبدیل شده است. در تهیه غذا سگ برند بوی داگ از ترکیباتی استفاده می شود که تمام مواد مغذی مورد نیاز برای بدن پت را تامین کند. همچنین انواع ویتامین های لازم و ضروری، پروتئین های با کیفیت بالا، مواد معدنی، آهن، منیزیم، چربی های مفید، ذرت و در این غذا ها موجود می باشد. غذای خشک Bewi Dog در انواع مختلف تولید می شود و گوشت ماهی، گوشت پرندگان، گوشت مرغ، گوشت بره و برنج مواد استفاده شده در آن است. این محصولات بدون طعم دهنده های مصنوعی و مواد نگهدارنده می باشند.

شیر خشک سگ بوی داگ اگر سگ های زیر چهار ماه دارید، بهتر است که شیر خشک سگ بوی داگ برای پاپی خود تهیه کنید. این پودر غنی شده با ویتامین های مورد نیاز سگ های بین 2 تا 4 ماه و مواد معدنی می باشد. از ویژگی‌ های آن می‌ توان به مواردی مانند: دارای آنتی اکسیدان های طبیعی، فاقد سویا، گندم و مشتقات آن، ارزش غذایی یکسان با شیر طبیعی مادر، فاقد مواد نگهدارنده و … اشاره کرد.

ویژگی های کنسرو های بوی داگ

یکی از انواع محصولاتی برند بوی داگ که تولید و روانه بازار می‌ شود، کنسرو سگ بوی داگ است. برند bewi dog در کنسرو های خود تنوع بسیار بالایی دارد. مزیت های کنسرو های این برند به قدری است که توانسته طرفاران زیادی در بین صاحبان سگ داشته باشد. کنسرو سگ برند بوی داگ دارای امگا 3 و امگا 6 و بدون مواد نگهدارنده می باشد. از فواید این کنسرو ها می توان به هضم آسان و راحت، به دلیل وجود رطوبت مورد نیاز بدن پت و وجود روغن ماهی پوست و موی سگ شاداب و سالم باقی می ماند، اشاره کرد.