برند بویتال

محصولات بویتال

برند بویتال (Bewital) یکی از تولید کنندگان تشویقی های متنوع آلمانی می باشد. مواد تشکیل دهنده تشویقی های سگ توسط تیم متخصص شرکت با دقت بررسی و آزمایش می شود تا از نظر بهداشتی، ایمن بودن و حاوی تمام مواد مغذی بودن این محصول، اطمینان حاصل شود. و به بهترین دوست انسان برای حفظ سلامت و شاد بودن کمک شود.

ویژگی های تشویقی سگ بویتال

تشویقی سگ بویتال یک میان وعده فوق العاده خوشمزه بر پایه پروتئین ها و طعم های متنوع می باشد و تمام ویتامین های حیوان خانگی را تامین می کند. شکل این تشویقی ها به صورت  میله ای و اشکال دیگر می باشد که می توانید برای سرگرمی و آموزش حیوان دوست داشتنی خود از آن استفاده کنید. این میان وعده سگ پر از مواد مغذی و ویتامین ها است تا سگ شما سالم و قوی باشد، و پاداش کاملی برای سگ ها برای آموزش و تشویق می باشد. تشویقی های سگ بویتال دارای ویتامین D3 برای سلامت استخوان ها و دندان ها و ویتامین های گروه B برای بهبود عملکرد مغز و سلامتی پوست و مو و نیز افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن می باشد.

انواع تشویقی سگ بویتال در طعم و اشکال مختلف در سایت پت شاپ باران پت موجود است و شما می توانید به صورت آنلاین اقدام به خرید این محصول نمایید و به راحتی درب منزل تحویل بگیرید.