برند بایولاین

برند بایولاین

محصولات بایولاین

برند بایولاین (Bioline) متعلق به شرکت آلمانی است که در زمینه تولید انواع محصولات بهداشتی برای حیوانات خانگی فعالیت دارد. محصولات این کمپانی شامل انواع محصولات بهداشتی شسشتو بدن و دهان، عطر، قطره چشم و قطره گوش برای سگ و گربه می باشد.

محصولات سگ و گربه بایولاین

بایولاین برند مطرح آلمانی، تولید کننده محصولات مراقبتی و بهداشتی برای حیوانات خانگی است.

شامپو سگ بایولاین

شامپو سگ بایولاین، یک محصول مراقبتی و پاک کننده پوست و خز سگ هاست. استفاده از مواد طبیعی در تولید این محصول سبب درخشندگی و لطافت موی سگ خواهد شد و با ایجاد رطوبت و نرمی در مو و پوشش، مانع از خشک شدن پوست سگ می شود و از خارش پوست جلوگیری می کند. وجود ترکیبات خوشبو، می تواند بوی بد را از بین برده و بوی خوشی را در طولانی مدت ایجاد می نماید.

شامپو گربه بایولاین

شامپو گربه بایولاین، یک محصول مراقبتی و طبیعی با قدرت پاک کنندگی بالا برای گربه ها می باشد. که به دلیل وجود عصاره طبیعی باعث نرمی پوست و خز گربه شما می شود. همچنین به خاطر وجود فرمولاسیون متعادل pH در این محصول استفاده از آن باعث ایجاد پوستی مرطوب شده و از خشکی پوست جلوگیری می کند. این محصولات مرطوب کننده و نرم کننده قوی با خاصیت درخشان کنندگی مو نیز دارند. عطر و رایحه بی نظیر شامپو گربه بایولاین، حس بی نظیری از سر زندگی را در شما و پت دلبندتان ایجاد می کند.

لوازم بهداشتی سگ و گربه بایولاین

برند بایولاین (Bio PetActive) محصولات متنوعی در زمینه لوازم بهداشتی سگ و لوازم بهداشتی گربه نیز تولید می کند. لوسیون چشم سگ و گربه بایوپت اکتیو مناسب ازبین بردن لکه و خط اشک اطراف چشم انواع نژاد سگ و گربه خصوصا با موهای روشن می باشد. این محصول هیچگونه حساسیت و تحریکی در محل استفاده ایجاد نمی کند و استفاده روزانه آن توصیه می شود. اسپری تعلیم ادرار سگ بایولاین، برای آموزش محل ادرار و مدفوع توله سگ در محیط داخل و خارج از منزل تولید شده است. این محصول به دلیل رایحه جذب کننده اش، توله سگ را به سمت دسشویی و یا پد ادرار می کشاند. محلول دهانشویه حاوی فلوراید بایولاین، مناسب برای مراقبت دندانی برای سگ و دهان و دندان گربه ها است که باعث تازه کردن تنفس پت می شود. از جمله دیگر محصولات این برند می توان به عطر حیوانات بایولاین، کرم محافظ پنجه سگ و گربه بایولاین، اسپری سنبل الطیب بایولاین و... قابل اشاره هستند.

پت شاپ آنلاین باران پت با دارا بودن تیمی مجرب، سعی دارد با جمع آوری بهترین برند های مواد غذایی، مکمل ها، وسایل ضروری و بهداشتی حیوانات خانگی و عرضه آن با قیمت مناسب، در سلامت و رشد حیوانات خانگی شما سهیم باشند.