برند بوناسیبو

برند بوناسیبو

محصولات بوناسیبو

برند بوناسیبو (BonaCibo) یکی از برندهای کارخانه چاگاتای ترکیه است که از سال 1982 تاکنون، مشغول به فعالیت است. این شرکت، در اوایل سال 1999، به آغاز تولید غذای حیوانات خانگی گرفت. به همین دلیل، با انجام تحقیقات و همکاری با یک شرکت از بین سه شرکت برتر تولیدکننده های مواد غذایی حیوانات در اروپا انجام شد. این شرکت پس از حدود دو سال کار فشرده و دقیق، تولید غذای گربه و سگ را در سال 2001 آغاز کرد. محصولات این شرکت انواع غذای خشک، کنسرو و انواع تشویقی برای سگ و گربه و خاک گربه است.

غذای خشک گربه بوناسیبو

غذای گربه بوناسیبو با کیفیت سوپر پریمیوم برای گربه های دارای هضم حساس طراحی و تولید شده است. همچنین پروبیوتیک طبیعی موجود در این غذا ها به رشد باکتری های مفید در روده کمک می کند که اثرات مضر بیماری زا کاهش یافته و سیستم ایمنی بدن را پشتیبانی می شود. غذای گربه بوناسیبو غنی شده از ویتامین ها، امینو اسیدها و نسبت های متعادل از اسیدهای چرب امگا 3 و 6 است که از سلامت پوست و موی سالم و براق پشتیبانی می کند. تورین موجود در این غذا به منظور حفاظت کامل از سیستم عصبی، حفاظت سلامت قلب و پشتیبانی از سیستم بینایی مفید است.

غذای خشک سگ بوناسیبو

غذای سگ بوناسیبو به گونه ای طراحی شده تا تمام نیازهای روزانه سگ را تامین کند. این غذا به دلیل داشتن فرمول غیر لبنی (هایپوآلرژیک)، برای سگ های دارای آلرژی و حساسیت غذایی بسیار مناسب است. ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها و عصاره های گیاهی از سلامتی سگ شما در هنگام کاهش وزن پشتیبانی می کند. غلات مغذی موجود در این غذا به سگ شما کمک می کند تا ضمن تامین انرژی مورد نیاز و بدون آسیب عضلانی باعث کاهش وزن یا حفظ وزن ایده آل شود. وجود امگا 3 و 6 برای داشتن پوست و موی سالم و براق، همچنین افزودن پریبیوتیک ها از سیستم ایمنی آنها پشتیبانی می کند.

پت شاپ اینترنتی باران پت ارائه کننده محصولات متنوع و کاربردی از برند های معتبر برای سلامت و آسایش حیوانات خانگی می باشد. شما می توانید انواع غذا و لوازم مورد نیاز حیوان خانگی خود را به صورت آنلاین از این پت شاپ خریداری نمایید.