برند بوش

برند بوش

محصولات بوش

شرکت بوش (Bosch) از سال 1960 توسط کرت بوش در زمینه تولید و پخش غذاهای معدنی، ویتامین، مواد جایگزین شیر و غذای حیوانات کشاورزی تاسیس و شروع به کار کرد. اولین غذای خشک سگ این شرکت در سال 1984 به بازار عرضه شد و از سال 1990 تولیدات برند بوش به کشورهای دیگر صادر شد. در سال 2001 نیز غذای خشک گربه با نام تجاری سانابل معرفی شد. این کمپانی در سال های اخیر به تولید انواع اسنک و تشویقی سگ و تشویقی گربه و محصولات تک پروتئینه می پردازد.

غذای سگ بوش (Bosch) یکی از برندهای معتبر و با کیفیت غذایی برای سگ‌ها است. این برند آلمانی معروف به تولید محصولات غذایی با کیفیت بالا معروف می باشد. کمپانی بوش با انتخاب مواد اولیه با کیفیت و و ابزارهای کنترل کیفیت به کمک متخصصین باتجربه، محصولات غذایی بالانس شده و خوش خوراکی را برای حیوانات خانگی تهیه می نماید. غذای خشک سگ بوش یکی از بهترین محصولات می باشد که در پت شاپ اینترنتی باران پت موجود می باشد.

خرید غذای سگ بوش

غذا های سگ بوش فاقد هر گونه مواد اولیه فرآوری شده، پروتئین گیاهی مانند سویا و طعم دهنده ها و رنگ دهنده های شیمیایی است. استفاده از گوشت تازه، و دیگر مواد مغذی مورد نیاز حیوان از جمله ویژگی های منحصربفرد تولید غذا در کمپانی بوش می باشد. استفاده از پیشرفته ترین سیستم های تولید با درجه پخت بالا و عدم وجود آنتی اکسیدان های ساختگی این امکان را می دهد تا غذای سگ بوش قابلیت هضم بالایی را داشته باشد و برای سگ هایی حساس و بدغذا بسیار مناسب باشد.

کمپانی بوش با تولید محصولات غذایی برای نژادها ( سگ خیلی کوچک ، سگ کوچک ، سگ متوسط ، سگ بزرگ) و سنین مختلف سگ  ( پاپی، جونیور و ادالت ) سعی در برآورده کردن نیاز آن ها و داشتن زندگی سالم را دارد. وجود ویتامین ها و مواد معدنی مهم در این محصولات، باعث تقویت سیستم ایمنی و سلامت پت خواهد شد.

شما می توانید با مراجعه به سایت پت شاپ غذا و لوازم ضروری مورد نیاز برای سگ خود را به صورت اینترنتی خریداری و در سریعترین زمان ممکن درب منزل دریافت نمایید.