برند سلبن

برند سلبن

شرکت پروتئین ایمن تاب در سال 1393 با هدف تولید غذای حیوانات خانگی با استاندارد های روز جهانی شروع به فعالیت نمود. این شرکت با مجهزترین و بروزترین ماشین آلات در کارخانه و بهترین مواد اولیه شرکت های اروپایی و آمریکایی، غذای خشک سگ و غذای خشک گربه را تولید می نماید. تولیدات برند سلبن (Celebone) با بالاترین استانداردهای جهانی و با کیفیت بالای محصولات خود را برای بازار داخلی و خارجی تولید و ارایه می نماید. دیدگاه شرکت همواره براساس داشتن محصولی مطمئن و با کیفیت برای ایرانیان می باشد. سلبن از برندهای موفق ایرانی است که محصولات خود را با استفاده از مواد اولیه وارداتی از اروپا تولید و با بسته بندی بسیار خوب و اصولی روانه بازار کرده است.

غذای گربه سلبن با درجه کیفی سوپر پریمیوم در انواع گربه بالغ داخل خانه، غذای گربه عقیم شده و غذای بچه گربه تولید می شود. غذای سگ سلبن نیز با مواد اولیه وارداتی در انواع سگ نژاد کوچک و سگ نژاد بزرگ و غذای مخصوص توله (جونیور) تولید می شود.

غذای خشک گربه سلبن

برند سلبن غذای خشک برای انواع گربه ها مانند بچه گربه، گربه عقیم شده و گربه بالغ تولید می کند. مواد اولیه غذای گربه از شرکت کارگیل و میاویت تحت لیسانس اروپا تهیه می شود. تولیدات برند سلبن دارای پروتئین LIP با میزان هضم و جذب بالا و ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز می باشد. وجود کلسیم در غذای بچه گربه به سلامت و استحکام استخوان های او کمک می کند. وجود امگا ۳ و ویتامین های گروه B در غذای گربه سلبن برای شادابی و درخشندگی موهای گربه مناسب است.

غذای خشک سگ سلبن

کمپانی سلبن برای نژاد ها و گروه های سنی مختلف مانند توله سگ، سگ نژاد کوچک و سگ نژاد بزرگ غذا تولید می کند. مواد اولیه غذای سگ از شرکت کارگیل و میاویت تحت لیسانس اروپا تهیه می شود. تولیدات برند سلبن مواد مغذی کامل و بالانس شده و با میزان هضم راحت جهت سلامت گوارش سگ ها می باشد. وجود ویتامین ها و مواد معدنی ضروری و امگا ۳ و ویتامین های گروه B و L-Carnitine در غذای سگ سلبن برای سلامت استخوان ها و مفاصل سگ مناسب است.

پت شاپ آنلاین باران پت، با عرضه غذا ها و مکمل ها و لوازم ضروری و بهداشتی سگ و گربه از بهترین برند ها، در سلامت و رشد حیوانات خانگی شما سهیم باشد. بنابراین می توانید غذا و لوازم مورد نیاز پت خود را به صورت اینترنتی از این پت شاپ خریداری نمایید.

محصولات سلبن