برند سلبن

برند سلبن

محصولات سلبن

شرکت پروتئین ایمن تاب در سال 1393 با هدف تولید غذای حیوانات خانگی با استاندارد های روز جهانی شروع به فعالیت نمود. این شرکت با مجهزترین و بروزترین ماشین آلات در کارخانه و بهترین مواد اولیه شرکت های اروپایی و آمریکایی، غذای خشک سگ و غذای خشک گربه را تولید می نماید. تولیدات برند سلبن (Celebone) با بالاترین استانداردهای جهانی و با کیفیت بالای محصولات خود را برای بازار داخلی و خارجی تولید و ارایه می نماید. دیدگاه شرکت همواره براساس داشتن محصولی مطمئن و با کیفیت برای ایرانیان می باشد. سلبن از برندهای موفق ایرانی است که محصولات خود را با استفاده از مواد اولیه وارداتی از اروپا تولید و با بسته بندی بسیار خوب و اصولی روانه بازار کرده است.

غذای گربه سلبن با درجه کیفی سوپر پریمیوم در انواع گربه بالغ داخل خانه، غذای گربه عقیم شده و غذای بچه گربه تولید می شود. غذای سگ سلبن نیز با مواد اولیه وارداتی در انواع سگ نژاد کوچک و سگ نژاد بزرگ و غذای مخصوص توله (جونیور) تولید می شود.

مزایای غذای سگ و گربه برند ایرانی سلبن

غذاهای سلبن توسط دامپزشکان توصیه شده و.دارای سابقه طولانی از رضایت مشتری است. در اادامه برخی از مزایای غذاهای جوسرا آورده شده:

* از مواد طبیعی و تازه ساخته شده
* موجود در طیف گسترده ای از طعم ها و مدل ها
* فاقد مواد افزودنی مصنوعی، طعم دهنده ها و رنگ ها
* مناسب برای سگ ها و گربه ها در تمام سنین و نژاد و سن
* دارای سابقه طولانی از رضایت مشتری

اگر به دنبال غذای با کیفیت بالا و مغذی ایرانی برای سگ یا گربه خود هستید، سلبن یک گزینه عالی است.

غذای خشک گربه سلبن

برند سلبن غذای خشک برای انواع گربه ها مانند بچه گربه، گربه عقیم شده و گربه بالغ تولید می کند. مواد اولیه غذای گربه از شرکت کارگیل و میاویت تحت لیسانس اروپا تهیه می شود. تولیدات برند سلبن دارای پروتئین LIP با میزان هضم و جذب بالا و ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز می باشد. وجود کلسیم در غذای بچه گربه به سلامت و استحکام استخوان های او کمک می کند. وجود امگا ۳ و ویتامین های گروه B در غذای گربه سلبن برای شادابی و درخشندگی موهای گربه مناسب است.

غذای خشک سگ سلبن

کمپانی سلبن برای نژاد ها و گروه های سنی مختلف مانند توله سگ، سگ نژاد کوچک و سگ نژاد بزرگ غذا تولید می کند. مواد اولیه غذای سگ از شرکت کارگیل و میاویت تحت لیسانس اروپا تهیه می شود. تولیدات برند سلبن مواد مغذی کامل و بالانس شده و با میزان هضم راحت جهت سلامت گوارش سگ ها می باشد. وجود ویتامین ها و مواد معدنی ضروری و امگا ۳ و ویتامین های گروه B و L-Carnitine در غذای سگ سلبن برای سلامت استخوان ها و مفاصل سگ مناسب است.

پت شاپ آنلاین باران پت، با عرضه غذا ها و مکمل ها و لوازم ضروری و بهداشتی سگ و گربه از بهترین برند ها، در سلامت و رشد حیوانات خانگی شما سهیم باشد. بنابراین می توانید غذا و لوازم مورد نیاز پت خود را به صورت اینترنتی از این پت شاپ خریداری نمایید.