برند داگلند

برند داگلند

محصولات داگلند

برند داگلند (Dogland) در زمینه غذاهای مخصوص سگ در آلمان فعالیت دارد. غذاهای خشک تولید این مجموعه با کیفیت بالا و برای انواع نژاد سگ و در رده های سنی مختلف تولید می شود. تغذیه کامل، متعادل و متناسب با نیازهای سگ در دوران تولگی تا بزرگسالی از اهداف شرکت داگلند می باشد. تولیدات غذای خشک سگ برند داگلند به دلیل کیفیت بالا، محبوبیت زیادی در بین صاحبان سگ دارند.

ویژگی های غذای خشک سگ داگلند

غذای خشک سگ داگلند از نظر دامپزشکان سالم ترین و مرغوب ترین وعده غذایی هست. غذای خشک سگ از نظر قیمت به صرفه تر از غذای کنسرو سگ است. غذای سگ داگلند یک گزینه بسیار مناسب برای افرادی که این حیوان دوست داشتنی را دارند، می باشند. سگ ها عاشق غذا های لذیذ و خوشمزه هستند و آن ها را با ولع می خورند. غذای سگ داگلند با مواد اولیه طبیعی و باکیفیت و طعم خوب تولید می شود تا ضامن یک تغذیه خوب برای حیوان خانگی شما باشد.

این محصولات حاوی منتخبی از ویتامین های مورد نیاز و اصلی ترین اسیدهای چرب امگا ۶ و امگا ۳ به همراه یک سیستم آنتی اکسیدان طبیعی است که به حفظ سیستم دفاعی طبیعی بدن کمک می کند. فرمولی غنی از پروتئین و چربی حیوانی، مخلوط شده با کربوهیدرات هایی که به دقت انتخاب شده اند که برای تغذیه و انرژی و رشد و استقامت همه نژاد سگ نژاد کوچک، نژاد متوسط و نژاد بزرگ مناسب است. محتویات این غذاها ترکیبی از بهترین کیفیت را داراست که سبب شده تا غذایی لذیذ با هضمی بسیار راحت بدست آید.

اگر قصد خرید این محصولات را برای سگ دوست داشتنی خود دارید پیشنهاد می کنیم تا به بهترین پت شاپ آنلاین، پت شاپ آنلاین باران پت مراجعه کنید. پت شاپ باران پت در زمینه غذا و لوازم بهداشتی و نگهداری حیوانات خانگی فعالیت می کند.