برند فیفورا

محصولات فیفورا

شرکت ارم طلائی ایرانیان سال هاست در حوزه تولید، بسته بندی و همچنین واردات مواد غذایی فعالیت دارد. این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، بهترین محصولات خوراکی را تولید و به بازار عرضه می کند. در حال حاضر این شرکت یکی از تولید کنندگان غذای تر گربه و غذای تر سگ؛ ازجمله انواع کنسرو و سوپ گربه و کنسرو و سوپ سگ با نام تجاری فیفورا (Fifora) می باشد.

شرکت فیفورا  تنوع زیادر در تولید محصولات غذایی برای حیوانات خانگی دارد. این شرکت با توجه به نیاز حیوانات خانگی، خطوط محصول را ارائه می‌دهد که شامل انواع غذای خشک و تغذیه های ویژه می‌شود.

آشنایی با برند فیفورا

برند فیفورا در آلمان ثبت شده و با فرمولاسیون مخصوص آلمانی و از بهترین مواد اولیه در ایران تولید می گردد. ترکیبات غذایی برند فیفورا شامل انواع پروتئی باکیفیت، ویتامین‌ها، مواد معدنی و مواد تشکیل‌دهنده سلولی است که به در نهایت به یک غذای متوازن و کامل می‌انجامد. بسته‌بندی مناسب و باکیفیت به همراه اطلاعات دقیق ترکیبات محصولات، باعث حفظ تازگی و کیفیت محصولات شده و به مصرف‌کنندگان اعتماد بیشتری می‌دهد. تنوع محصولات فیفورا به صورت زیر است:

-        کنسرو نچرال (طبیعی)

-        کنسرو پاته سوپر پرمیوم

-        کنسروهای سوپر پرمیوم بیوتی (مخصوص پوست و مو)

-        کنسرو ریکاوری

-        انواع سوپ

ویژگی های محصولات سگ و گربه فیفورا

 از مهمترین ویژگی های محصولات فیفورا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-        کیفیت بالا و طعم بی نظیر

-        فاقد مواد نگهدارنده و رنگ دهنده

-        بدون شکر و طعم دهنده‌های مصنوعی

 -        بسته بندی مناسب و تاریخ انقضای ۲ ساله محصولات

استانداردهای محصولات فیفورا

محصولات فیفورا پس از آنالیز در آزمایشگاه های متعدد و معتبر مجوزها و تاییدیه های زیر را دریافت کرده است:

-        مجوز از سازمان دامپزشکی کشور

-        گواهینامه ISO 9001_2015

-        گواهینامه ISO 22000

-        گواهینامه Certificate ( HACCP)

-        گواهینامه Certificate (GMP)

انواع محصولات برند فیفورا

برند فیفورا، محصولات متنوعی برای سگ و گربه تولید می کند که مورد استقبال مصرف کنندگان قرار می گیرد. مهمترین محصولات برند فیفورا شامل:

  •     غذای خشک سگ و گربه : برند فیفورا انواع غذای خشک را برای سگ‌ها و گربه‌ها تولید می‌کند. این محصولات دارای ترکیبات تغذیه‌ای مناسب، ویتامین‌ها و مواد معدنی هستند و غذایی کامل و تغذیه‌ای متوازن می باشد.
  •     غذاهای تازه با انواع گوشت طبیعی : غذاهای تازه حیوانات خانگی این برند از گوشت‌های طبیعی تولید می شود که باعث تحریک طعم و اشتهای حیوانات می‌شود.
  •     تشویقی و اسنک : برند فیفورا انواع تنقلات (اسنک‌ها) برای سگ‌ها و گربه‌ها تولید کرده است. این محصولات به عنوان جایگزین‌های مناسب برای مواقع مختلف مانند آموزش، پاداش یا لذت‌بخشی برای حیوانات خانگی عرضه می‌شوند.
  •     غذاهای ویژه برای نیازهای خاص حیوانات : فیفورا غذاهایی ویژه، برای رفع نیازهای خاص حیوانات خانگی تولید می کند. این محصولات شامل غذاهای باکیفیت برای حل مشکلات حساسیت یا رفع نیاز تغذیه‌ای خاص می باشند.
  •     مکمل های ویتامین و مواد معدنی : این برند انواع مکمل های تغذیه ای نیز تولید می کند که حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری برای حیوانات خانگی می‌باشد و به بهبود سلامت عمومی پت کمک می‌کند.شما می توانید انواع لوازم مورد نیاز سگ و گربه را از بهترین پت شاپ آنلاین یعنی باران پت تهیه نمایید. پت شاپ حیوانات خانگی باران پت در سریع ترین زمانن ممکن بهترین سفارشات شما را به درب منزلتان ارسال می نماید.