برند فلاتازور

برند فلاتازور

محصولات فلاتازور

برند فلاتازور (Flatazor) با 50 سال تجربه و در فرانسه تاسیس شده است. فعالیت این شرکت در زمینه تولید غذاهای خشک سگ و گربه می باشد. در این شرکت تیمی از متخصصان تغذیه و دامپزشکان مجرب با بهترین دستورالعمل ها اقدام به تولید انواع غذای خشک برای حیوانات خانگی می نمایند. محصولات برند Flatazor، از مواد اولیه طبیعی با کیفیت، مواد معدنی، پروتئین ها، ویتامین ها و دیگر مواد مورد نیاز برای داشتن زندگی سالم تهیه می شوند. تولیدات کمپانی فلاتازور برای گربه و سگ هایی با نژاد مختلف، رده سنی متفاوت و نیز رژیم غذایی خاص ارائه می شود. مهمترین نکته محصولات این برند، عدم استفاده از رنگ مصنوعی، مواد نگهدارنده و طعم دهنده در محصولات خود می باشد. گروه غذایی Pro-Nutrition Flatazor تنوع زیادی از مواد را با توجه به کیفیت و مشخصات غذایی انتخاب می کند و تا 40 ماده مغذی اساسی را به صورت متوازن به گربه ها و سگ ها ارائه می دهد، تا بتوانند نیازهای خود را بهتر برآورده کنند. و به تعادل غذایی ایده آل برسند و از سلامتی آنها اطمینان حاصل نمایند. برای تهیه هر یک از این محصولات فلاتازور می توانید به پت شاپ انلاین باران پت مراجعه کنید و محصول خود را ثبت و درب منزل تحویل بگیرید.

ویژگی های غذای خشک گربه فلاتازور

بیشتر صاحبان حیوانات در زمان خرید غذای خشک گربه خود به ترکیبات غذایی آن توجه می کنند و اهمیت زیادی می دهند. به همین دلیل برند فلاتازور به یکی از برند های محبوب تبدیل شده است. در تهیه غذای گربه برند فلاتازور از ترکیباتی استفاده می شود که تمام مواد مغذی مورد نیاز برای بدن پت را تامین کند. همچنین انواع ویتامین های لازم و ضروری، پروتئین های با کیفیت بالا، مواد معدنی، آهن، منیزیم، چربی های مفید در این غذا ها موجود می باشد. غذای خشک گربه فلاتازور با انواع مختلف پروتئین های گوشت و ماهی با توجه به قابلیت هضم آنها، میزان اسیدهای چرب ضروری و مقدار کم آن در مواد معدنی تولید می شود. چربی های حیوانی و گیاهی (چربی اردک، روغن کلزا و...) براساس شادابی، ومشخصات اسیدهای چرب انتخاب می شوند. این محصولات فاقد طعم دهنده های مصنوعی و مواد نگهدارنده می باشند.

ویژگی های غذای خشک سگ فلاتازور

برند فلاتازور یکی از برند های پر طرفدار در زمینه تهیه غذا سگ است که از ترکیباتی مغذی برای بدن سگ استفاده می کند. در این تولیدات انواع ویتامین های لازم و ضروری، پروتئین های با کیفیت بالا و انواع مواد معدنی موجود می باشد. غذای خشک سگ فلاتازور انواع مختلف تولید می شود که حاوی گوشت ماهی، گوشت پرندگان، گوشت مرغ، گوشت بره و... می باشد.