برند فورمیناتور

برند فورمیناتور

محصولات فورمیناتور

فورمیناتور (Furminator) برند شناخته شده چینی، که در زمینه تولید محصولات بهداشتی برای سگ و گربه در نژاد های مختلف فعالیت دارد. شانه های محبوب برند فورمیناتور وسیله ای حرفه ای و باکیفیت برای مراقبت از حیوانات خانگی می باشد که در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ طراحی شده است. شما با استفاده از این وسیله می توانید موهایی که از بدن سگ و گربه جدا شده اند، را جمع آوری کرده و به نظافت پت خود کمک نمایید. در پایان نیز گلوله مو با فشردن ضامن فورمیناتور به راحتی جدا خواهد شد.

برس فورمیناتور سگ

فورمیناتور سگ ابزاری با تیغه های تیز و قابل تعویض است. این ابزار برای از بین بردن موهای زائد از بدن حیوانات خانگی طراحی شده است. از نظر ظاهری، این شانه کمی شبیه چنگک با با لبه و دندانه‌های ریز از جنس استیل ضد زنگ به لایه های زیرین مو نفوذ کرده و موهای مرده و ضعیف را از بین می برد. استفاده منظم از شانه سگ فورمیناتور یک روش عالی برای محافظت از حیوان خانگی در برابر گرما در تابستان است. این کار باعث تنفس بهتر پوست و کاهش ابتلا به بیماری‌های پوستی مانند انواع قارچ و آلرژی در همه فصلی می شود. با استفاده منظم از فورمیناتور ریزش مو تا 90 ٪ کاهش می‌یابد. شانه سگ Furminator در سایز های متنوع برای نژاد های مختلف، کوچک، متوسط و بزرگ، طراحی شده است.

شانه فورمیناتور گربه

شانه گربه فورمیناتور دارای لبه و دندانه های ریز از جنس استیل ضد زنگ است که به لایه های زیرین مو نفوذ کرده و موهای مرده و ضعیف را از سطح پوست جدا می‌کند. این کار باعث تنفس بهتر پوست و کاهش ابتلا به بیماری‌های پوستی مانند انواع قارچ و آلرژی می‌شود. شانه زدن موهای گربه سبب باز شدن و حذف موهای نمدی شده و موهای ضعیف و مرده را از سطح پوست حذف می کند. در انتهای کار نیز می توانید با دکمه موجود، موها را از دندانه های شانه جدا نمود. شانه و برس زدن موهای گربه خود را از سن بسیار کم شروع کنید. این کار علاوه بر ایجاد رابطه بهتر شما با او، به سلامت، آرامش و ارتقای کیفیت زندگی حیوان کمک می کند.

پت شاپ آنلاین باران پت محصولات بهداشتی و نگهداری متنوع و کاربردی از برند های معتبر جهت حفظ سلامت حیوانات خانگی را عرضه می نماید.