برند هیلز

محصولات هیلز

برند هیلز یک شرکت آمریکایی تولید کننده غذای حیوانات خانگی است که در سال 1907 تاسیس شد. این شرکت یکی از رهبران جهانی در صنعت غذای حیوانات خانگی است و محصولات خود را در بیشتر کشورهای جهان به فروش می رساند. تولیدات برند هیلز در زمینه غذای خشک سگ، کنسرو سگ و غذای خشک گربه، کنسرو گربه می باشد. این برند با تیمی متخصص و مجرب، محصولات خود را با استفاده از بهترین مواد غذایی اولیه و مرغوب، تولید و تهیه می کند.

روسای این برند معتقدند که علم بهترین راه برای ارائه محصولات باکیفیت برای حیوان خانگی است. متخصصان تغذیه و دامپزشکان این شرکت، به دنبال پیشرفت های جدیدی هستند تا بتواند زندگی سگ و گربه را به سمت بهتر شدن تغییر دهند.

ویژگی های غذای خشک گربه و سگ هیلز

غذاهای هیلز بر اساس علم و تحقیقات پیشرفته فرموله شده اند و برای تامین نیازهای تغذیه ای حیوانات خانگی در تمام سنین، نژادها و شرایط سلامتی طراحی شده اند. این غذاها از مواد اولیه با کیفیت بالا تهیه می شوند و توسط تیمی از دامپزشکان و متخصصان تغذیه حیوانات خانگی توسعه یافته اند.

مواد اولیه محصولات برند Hill’s تنها از تامین کنندگان تهیه می شود تا با استانداردهای کیفی این مجموعه مطابقت داشته و تایید شود. هر یک از مواد تشکیل دهنده، در آزمایشگاه های هیلز، بررسی می شود، تا مشخصات مواد تشکیل دهنده هر محصول از نظر میزان مواد مغذی ضروری آنالیز گردد. این کار برای اطمینان از رفع نیاز های متناسب با هر پت می باشد.

 • - حاوی مواد طبیعی و با طعم متنوع و عالی
 • - استفاده از پروتئین با کیفیت بالا در مواد اولیه
 • - متناسب با تمامی نژاد و سن های مختلف
 • - جهت پیشگیری و کاهش خطر ابتلا به مشکلات سلامتی
 • - فرموله شده برای تغذیه دقیق، تقویت و حمایت از پوست، مو و... حیوان
 • - حاوی آنتی اکسیدان های مفید برای تقویت سیستم ایمنی
 • - محصول کشور امریکا

انوع غذای گربه و سگ برند هیلز

هیلز دو خط تولید اصلی غذای حیوانات خانگی دارد:

 • Science Diet: این خط تولید شامل غذاهای روزانه برای سگ ها و گربه ها است که برای تامین نیازهای تغذیه ای عمومی آنها طراحی شده اند.محصولات ارائه شده برند هیلز تحت عنوان رژیم علمی، بر مبنای ساختار بیولوژیک سگ و گربه و با پیش بینی نیازهای در حال تغییر حیوان خانگی، از توله سگ یا بچه گربه تا سگ و گربه بالغ، را پوشش می دهد. طیف این محصولات بسیار گسترده است و حیوانات خانگی سالم در هر سن و نژادی را در بر می گیرد. همچنین برای سگ و گربه با نیازهای ویژه مانند مدیریت وزن، سلامت سیستم گوارش، عقیم و... محصولات عرضه شده است.
 • Prescription Diet: این خط تولید شامل غذاهای درمانی برای سگ ها و گربه ها است، که برای کمک به حیوانات خانگی مبتلا به شرایط سلامتی خاص طراحی شده است. این رژیم غذایی هیلز برای پوشش نیازهای حیوانات خانگی نیازمند مراقبت های تخصصی و درمانی عرضه شده است. غذاهای رژیمی تجویزی، برای طیف وسیعی از شرایط سلامت سگ و گربه تولید و ارائه می شود. این محصولات توسط متخصصان تغذیه و دامپزشکان هیلز آزمایش و بررسی شده اند. به دلیل کیفیت بالای محصولات برند رژیم تجویزی هیلز، یکی از انتخاب های اصلی دامپزشکان برای رفع بیماری خاصی از سگ  و گربه خواهد بود.

غذاهای هیلز توسط دامپزشکان در سراسر جهان توصیه می شوند و یکی از محبوب ترین برندهای غذای حیوانات خانگی در جهان هستند.

مزایای غذای خشک گربه و سگ هیلز

در ادامه برخی از مزایای تغذیه حیوانات خانگی با غذاهای هیلز آورده شده است:

 • تغذیه مبتنی بر علم: غذاهای هیلز توسط تیمی از دامپزشکان و متخصصان تغذیه حیوانات خانگی توسعه یافته اند تا نیازهای تغذیه ای حیوانات خانگی در تمام سنین، نژادها و شرایط سلامتی را رفع کنند.
 • مواد اولیه با کیفیت بالا: غذاهای هیلز از مواد اولیه با کیفیت بالا، از جمله گوشت، مرغ و ماهی تهیه می شوند.
 • تنوع فرمول ها: هیلز طیف وسیعی از غذاها را ارائه می دهد تا بتوانید غذای مناسب برای نیازهای حیوان خانگی خود را بیابید.
 • توصیه دامپزشکان: غذاهای هیلز، به دلیل کیفیت بالایی که دارند، توسط دامپزشکان در سراسر جهان توصیه می شوند.

اگر به دنبال غذای حیوانات خانگی با کیفیت بالا و مبتنی بر علم هستید، هیلز (Hill’s) یکی از بهترین گزینه هاست. برای خرید انواع محصولات برند هیلز می توانید به بهترین پت شاپ آنلاین تهران یعنی باران پت مراجعه کنید.