برند جرهای

برند جرهای

محصولات جرهای

برند جرهای (Jerhigh) یکی از تولید کنندگان تشویقی های متنوع در کشور تایلند می باشد. مواد تشکیل دهنده تشویقی های سگ توسط تیم متخصص شرکت جرهای با دقت بررسی و آزمایش می شود تا از نظر بهداشتی، ایمن بودن و حاوی تمام مواد مغذی بودن این محصول، اطمینان حاصل شود. و به بهترین دوست انسان برای حفظ سلامت و شاد بودن کمک شود.

ویژگی های تشویقی سگ جرهای

تشویقی سگ جرهای یک میان وعده فوق العاده خوشمزه می باشد که بر پایه گوشت واقعی مرغ و طعم های متنوع دیگر تهیه شده است و تمام نیازهای ریز مغذی ها و ویتامین های حیوان خانگی را برآورده می کند. شکل آن به صورت  میله های نازک می باشد که دادن آن را به سگ دلبندتان و همچنین حمل آن را برای شما ساده کرده و برای حیوان دوست داشتنی شما نیز بسیار سرگرم کننده خواهد بود. این میان وعده سگ به شکل نواری و پر از مواد مغذی و ویتامین ها است تا سگ شما سالم و قوی باشد، و پاداش کاملی برای سگ ها برای آموزش و تشویق می باشد. تشویقی های سگ جرهای دارای ویتامین D3 برای سلامت استخوان ها و دندان ها و ویتامین های گروه B برای بهبود عملکرد مغز و سلامتی پوست و مو و نیز افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن می باشد.

انواع تشویقی سگ جرهای با طعم مختلف را می توانید به صورت خرید آنلاین از این پت شاپ باران پت تهیه نمایید و به راحتی درب منزل تحویل بگیرید.