برند جوسرا

برند جوسرا

محصولات جوسرا

جوسرا یک برند غذای حیوانات خانگی که در آلمان تأسیس شد. برند جوسرا (JOSERA)، از شرکت های آلمانی موفق و با سابقه در زمینه تولید غذای حیوانات خانگی می باشد. این کمپانی با بیشتر از ۷۵ سال سابقه کار در تولید غذا های خشک متنوع برای انواع نژاد سگ و گربه در سنین مختلف است.  این شرکت با تولید غذاهای با کیفیت بالا و مغذی برای سگ ها و گربه ها شناخته شده است. غذاهای جوسرا از مواد طبیعی و تازه ساخته می شوند و فاقد مواد افزودنی مصنوعی، طعم دهنده ها و رنگ ها می باشد.

برند جوسرا تولید کننده بین المللی و توزیع کننده غذای حیوانات خانگی در سال ۱۹۹۵ توسط جوزف و پائولین ارباچر در روستای ویل باچ در جنوب آلمان تأسیس شد. هدف این شرکت ایجاد یک برند معتبر مواد غذایی برای حیوانات خانگی با توجه به دستاوردهای علمی جهان است. این کمپانی قبل از تولید غذای سگ و غذای گربه، مواد اولیه سالم و باکیفیت بالا را در مجهزترین آزمایشگاه ها و با بروزترین روش، آنالیز نموده سپس جهت تولید غذا مورد استفاده قرار می دهد. به گونه ای که به هیچ وجه از ترکیبات دستکاری شده ژنتیکی، سویا، رنگ، نگهدارنده و طعم دهنده های مصنوعی در تولیدات شرکت جوسرا استفاده نمی شود. همچنین در ترکیب هیچ یک از محصولات این شرکت، گلوتن وجود ندارد.

انواع مختلف غذای جوسرا

برند جوسرا (Josera) یکی از برندهای معتبر و محبوب در زمینه تولید غذاهای خشک برای حیوانات خانگی می‌باشد. این برند انواع مختلف غذای سگ و گربه را با فرمولاسیون متنوع تولید می کند که با نیازهای پت متناسب است. برند جوسرا با تولید لاین های مختلف غذاهای خشک با ویژگی هایی خاص توانسته است نیازهای بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی در سرتاسر دنیا را برآورده نماید. انواع غذاهای جوسرا شامل موارد زیر می شود:

  • مینی ( Mini ) : غذای سگ مینی جوسرا اختصاصا برای سگ های نژاد کوچک طراحی شده است.
  • روزانه ( Daily ) : غذای سگ و گربه روزانه جوسرا با طعم خوشمزه و مقوی جهت تغذیه روزانه  پت فرموله شده است.
  • ویژه ( Special ) : غذای ویژه جوسرا به دلیل دارا بودن دستور العمل ویژه در روند تولید، برای رفع نیازهای خاص سگ و گربه طراحی شده است.
  • طبیعت ( Nature ) : غذای نیچر جوسرا به دلیل استفاده از مواد طبیعی برای دوست داران محیط زیست تولید شده است.

محصولات جوسرا با کیفیت بسیار بالا (Super Premium)

غذاهای جوسرا در طیف گسترده ای از طعم و مدل، برای سگ و گربه در تمام سنین و نژاد مناسب است. این شرکت همچنین غذاهای تخصصی برای حیوانات خانگی با نیازهای خاص مانند سگ های آلرژیک یا گربه های دارای مشکلات کلیوی تولید می کند. غذاهای تولید شده شرکت جوسرا زیرنظر مختصصین این کمپانی فرموله می شوند. به همین دلیل، غذاها ویژگی هایی چون طعم بسیار مطلوب، هضم آسان، جذب بالا و سازگار با بدن حیوانات در سنین مختلف، را دارا می باشند.

جوسرا پرمیوم که با نام تجاری جوسی کت (JosiCat) به بازار عرضه می شود، با کیفیت بالا پاسخگوی خواسته های حیوانات خانگی باشد. جوسرا سوپر پرمیوم مخصوص سگ و گربه (Super premium PetFood) از کیفیت فوق العاده بالا و طعم بسیار عالی و متنوع و با قیمت بالاتری، جهت تغذیه سالم حیوانات برخوردار است.

غذا های با کیفیت برند جوسرا موجود در پت شاپ آنلاین باران پت، ضامن سلامت و درخشندگی پوست و موی حیوان خواهد بود. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و از سراسر کشور جهت خرید اینترنتی انواع غذا و لوازم مورد نیاز حیوانات خانگی خود از پت شاپ باران پت اقدام نمایید.