برند ژوانیت

برند ژوانیت

محصولات ژوانیت

شرکت ژوانیت از سال 1395 در حوزه لوازم نگهداری گربه فعالیت خود را آغاز نمود و تاکنون موفق به تولید محصولاتی مانند خاک بستر گربه و انواع درخت و اسکرچر گربه شده است. خاک های کیسه ای برند ژوانیت دارای خاصیت آنتی باکتریال می باشد.

ویژگی های خاک گربه برند ژوانیت

خاک گربه برند ژوانیت یک خاک کاملا بهداشتی و سازگار با محیط زیست می باشد. خاک گربه برند ژوانیت هیچ گرد و غباری را ایجاد نمی کند و در انواع مختلف، مانند بدون رایحه، با رایحه لیمو، لوندر و کاج جهت از بین بردن بوی ادرار و مدفوع گربه مناسب است. از دیگر مزیت های خاک گربه ژوانیت خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچی  آن است که از ابتلای گربه به انگل ها و انواع بیماری ها جلوگیری می کند. این خاک بستر گربه فاقد مواد شیمیایی و ضد حساسیت است و به سلامتی گربه شما هیچ آسیبی نمی زند. قدرت توده شوندگی خاک بستر ژوانیت بسیار سریع بوده، به پای گربه شما نمی چسبد، و و جذب بالا آن از انتقال کثیفی و آلودگی به محیط اطراف جلوگیری می کند.

خوشبو کننده خاک گربه برند ژوانیت

برای رفع بوهای نامطبوع و ضد عفونی خاک گربه می توان از مقداری از خوشبو کننده خاک بستر گربه ژوانیت استفاده کرد. خوشبو کننده خاک ژوانیت دارای خاصیت ضدعفونی و انتی باکتریال بوده و مخصوص جذب بوی بد خاک و خوشبو کردن خاک گربه می باشد و در دو رایحه لوندر و لیمو عرضه می شود.

پت شاپ آنلاین باران پت ارائه کننده مجموعه ای کامل از غذای خشک و تر و لوازم بهداشتی گربه مانند انواع اسکرچر و درخت گربه، ظرف خاک گربه، بیلچه و خاک گربه به دوستداران حیوانات خانگی می باشد.