برند کدی‌پک

برند کدی‌پک

محصولات کدی‌پک

گروه توليدى كدي پك (Kedipek) در سال ١٣٩٥ و با هدف توليد محصولات جانبى حيوانات خانگى، با سه اصل نوآورى، ثبات كيفيت و مشترى مدارى آغاز به كار نمود. هدف این مجموعه توسعه بومى سازى صنعت پت از لحاظ كمى و كيفى و تامين تقاضاى بازار با عرضه كالاهاى توليد داخل مى باشد.

اسكرچر و درخت گربه، كارايى گسترده و قابليت هاى ويژه در رفع نيازهاى غريزى گربه ها دارد. مجموعه کدی پک با مطالعات دقيق رفتار شناسى گربه ها و رعايت كامل استانداردهاى جهانى در طراحى و ساخت، جوابگوى نيازهاى نژادهاى مختلف با رفتار و خلق و خوى منحصر به فرد آنها است.

اسکرچر گربه کدی پک

از جمله ویژگی های اسکرچر گربه تولید کدیپک می توان به مواردی اشاره نمود:

  • تمامی قسمت های محصولات کدیپک مجزا بوده و به راحتی با استفاده از نقشه راهنما، پیج ها و آچار کوچکی که در بسته بندی آن ها قرار دارد نصب می گردد. لذا امکان ارسال محصولات به سراسر ایران به راحتی ممکن است.
  • اسکلت کلیه محصولات از مقاوم ترین متریال و بالاتر از استاندارد جهانی ساخته شده است تا در مقابل جست و خیز گربه ها مقاومت لازم را داشته باشد.
  • روکش کلیه ستون ها از کنف طبیعی بنگلادش بوده که برای ناخن کشی گربه ها جذابیت بسیار زیادی دارد.
  • روکش کلیه طبقات و لانه ها از پارچه نیوسافت درجه یک ایرانی است که در عین نرمی مناسب دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد.
  • داخل تمام لانه ها و برروی کلیه طبقات نشیمن برای ایجاد یک بستر نرم و راحت از اسفنج در زیر روکش پارچه ای استفاده شده است.
  • در پروسه تولید از هیچ گونه ماده شیمیایی و مضر برای دلبندتان استفاده نشده است. و کلیه محصولات قابل بازیافت هستند.

پت شاپ اینترنتی باران پت با ارائه محصولات متنوع و کاربردی از برند های معتبر جهت نگهداری حیوانات خانگی، قصد جلب رضايت و اعتماد مشتریان گرامى و زیباتر شدن زندگى اين فرشته هاى دوست داشتنى را دارد