برند لئوناردو

برند لئوناردو

محصولات لئوناردو

لئوناردو (Leonardo) یک برند آلمانی که تولید کننده غذای خشک گربه و غذای تر گربه می باشد. مواد غذایی تولیدی این کمپانی متشکل از مواد مغذی و حیاتی است که سلامت گربه را تضمین و سیستم ایمنی آن ها را تقویت می کند، همچنین دارای ترکیبات ضد پلاک برای دندان و ضد تشکیل گلوله مو در معده است. برای اطلاع دقیق تر در مورد هر یک و خرید محصولات دکتر کلادرز، می توانید در سایت باران پت جستجو نمایید.

ویژگی های غذای خشک گربه لئوناردو

در تولید غذای خشک گربه برند لئورناردو از بهترین کیفیت برای مواد خام اولیه استفاده شده که تضمین کننده محصولات باکیفیت می باشد. گوشت مورد استفاده در این غذا ها دارای کیفیت گوشت مصرفی انسان است. همچنین سعی شده تا از گوشت ماهیچه به نسبت بیشتری استفاده شود. در تولیدات برند لئوناردو از ترکیبات ویژه ای چون پودر هسته انگور و دانه های چیا، استفاده شده که با رادیکال های آزاد مقابله می کنند، اسید چرب امگا 3 و فیبر نیز برای حفظ سلامت گربه در آن استفاده شده است. غذای خشک گربه برند لئوناردو تنوع زیادی در طعم دارد و فوق العاده ای است و برای تمام گربه ها با هر سن و نژادی که هستند غذا تولید و روانه بازار می کند. این غذای خشک گربه فاقد رنگ دهنده ها، طعم دهنده ها و نگهدارنده های مصنوعی و همچنین سویا می باشد.

غذای خشک گربه لئوناردو به سلامت دهان و دندان با کاهش پلاک های دندانی، بهینه سازی pH ادرار، کاهش و رفع هربال (گلوله های مویی در معده) کمک می کند. از جمله انواع تولیدات این برند می توان به غذای خشک لئوناردو برای بچه گربه، غذای خشک برند لئوناردو برای گربه بالغ، غذای خشک برند لئوناردو برای گربه مسن، غذای خشک لئوناردو مدل لایت مناسب برای کنترل وزن گربه و ... اشاره کرد.

ویژگی های پوچ گربه لئوناردو

در تولید  پوچ گربه Finest Selection لئوناردو فقط از مواد و ترکیباتی با کیفیت استفاده می شود، به این معنی که این مواد غذایی مرطوب گربه دارای ارزش بیولوژیکی بالایی هستند. روغن ماهی قزل آلا اضافه شده، اسیدهای چرب امگا 3 برای ترویج سلامت پوست و مو در آن موجود می باشد. پوچ گربه لئوناردو با فرمولاسیون عالی و از گوشت و مواد تشکیل دهنده و ترکیبات بطور هوشمندانه تهیه شده که به آرامی پخته شده است و در بسته پوچ بسته بندی شده است. می توانید گربه خود را با محصولات متنوع برند لئوناردو میهمان کنید.

ویژگی های کنسرو گربه لئوناردو

برند لئوناردو نیز هنگامی که دستور غذای خود را برای لئوناردو پرمیوم (LEONRDO Premium) تولید می کرد تصمیم گرفت تا برای تهیه محصولات خود کاملا از گوشت را انتخاب کنیم. به لطف کیفیت بالای کنسرو های برند لئورناردو، گربه شما به مقدار نسبتا کوچکی نیاز دارد تا نیاز غذایی روزانه ی خود را بر طرف کند. کنسرو های گربه لئورنادو در قوطی ها ۲۰۰ گرمی و ۴۰۰ گرمی تولید و عرضضه می شوند.