برند لئوناردو

برند لئوناردو

لئوناردو (Leonardo) یک برند آلمانی که تولید کننده غذای خشک گربه و غذای تر گربه می باشد. مواد غذایی تولیدی این کمپانی متشکل از مواد مغذی و حیاتی است که سلامت گربه را تضمین و سیستم ایمنی آن ها را تقویت می کند، همچنین دارای ترکیبات ضد پلاک برای دندان و ضد تشکیل گلوله مو در معده است. برای اطلاع دقیق تر در مورد هر یک و خرید محصولات دکتر کلادرز، می توانید در سایت باران پت جستجو نمایید.

ویژگی های غذای گربه لئوناردو

در تولید غذای گربه برند لئورناردو از بهترین کیفیت برای مواد خام اولیه استفاده شده که تضمین کننده محصولات باکیفیت می باشد. گوشت مورد استفاده در این غذا ها دارای کیفیت گوشت مصرفی انسان است. همچنین سعی شده تا از گوشت ماهیچه به نسبت بیشتری استفاده شود. از ترکیبات ویژه ای چون پودر هسته انگور و دانه های چیا در تولیدات برند لئوناردو استفاده شده که با رادیکال های آزاد مقابله می کنند، اسید چرب امگا 3 و فیبر نیز برای حفظ سلامت گربه در آن استفاده شده است. غذای خشکی محصولات این برند دارای طعم فوق العاده ای است، و تنوع زیادی در طعم دارد و برای تمام گربه ها با هر سن و نژادی که هستند غذا تولید و روانه بازار می کند. این غذاهای خشک فاقد رنگ دهنده ها، طعم دهنده ها و نگهدارنده های مصنوعی و همچنین سویا می باشد.

غذای گربه لئوناردو به سلامت دهان و دندان با کاهش پلاک های دندانی، بهینه سازی pH ادرار، کاهش و رفع هربال (گلوله های مویی در معده) کمک می کند. از جمله انواع تولیدات این برند می توان به غذای خشک لئوناردو برای بچه گربه، غذای خشک برند لئوناردو برای گربه بالغ، غذای خشک برند لئوناردو برای گربه مسن، غذای خشک لئوناردو مدل لایت مناسب برای کنترل وزن گربه و ... اشاره کرد.

ویژگی های پوچ گربه لئوناردو

در تولید  پوچ گربه Finest Selection لئوناردو فقط از مواد و ترکیباتی با کیفیت استفاده می شود، به این معنی که این مواد غذایی مرطوب گربه دارای ارزش بیولوژیکی بالایی هستند. روغن ماهی قزل آلا اضافه شده، اسیدهای چرب امگا 3 برای ترویج سلامت پوست و مو در آن موجود می باشد. پوچ گربه لئوناردو با فرمولاسیون عالی و از گوشت و مواد تشکیل دهنده و ترکیبات بطور هوشمندانه تهیه شده که به آرامی پخته شده است و در بسته پوچ بسته بندی شده است. می توانید گربه خود را با محصولات متنوع برند لئوناردو میهمان کنید.

ویژگی های کنسرو گربه لئوناردو

برند لئوناردو نیز هنگامی که دستور غذای خود را برای لئوناردو پرمیوم (LEONRDO Premium) تولید می کرد تصمیم گرفت تا برای تهیه محصولات خود کاملا از گوشت را انتخاب کنیم. به لطف کیفیت بالای کنسرو های برند لئورناردو، گربه شما به مقدار نسبتا کوچکی نیاز دارد تا نیاز غذایی روزانه ی خود را بر طرف کند. کنسرو های گربه لئورنادو در قوطی ها ۲۰۰ گرمی و ۴۰۰ گرمی تولید و عرضضه می شوند.

محصولات لئوناردو