برند ماتیس

برند ماتیس

محصولات ماتیس

برند ماتیس (Matisse) از زیرمجموعه های شرکت فارمینای ایتالیا است. تولید خوراک گربه با کیفیت بالا از اهداف اصلی این شرکت می باشد. اصول فارمینا بر پایه صداقت و شفافیت بنا شده است. و برای همین امر فارمینا توانسته است مجموعه ای کامل از مواد با کیفیت ایتالیایی را با استفاده از تحقیقات پیشرفته برای حیوان شما به ارمغان آورد.

ویژگی های غذای گربه ماتیس

غذای خشک گربه ماتیس از مواد طبیعی و ارگانیک مانند گوشت مرغ، بوقلمون یا ماهی تهیه  می شود. این غذای ماتیس برای انواع نژادهای گربه در سنین مختلف مناسب است. این غذا دارای طعمی بی نظیر بوده که برای تمامی سنین گربه دارای محصولاتی مجزا می باشد و به دلیل فراوان بودن مقادیر گوشت، از لحاظ پروتئینی بسیار غنی بوده و تمامی نیازهای غذایی گربه ها را تامین می کند. این غذا دارای تائورین، یک اسید آمینه ضروری است و برخی دیگر از ویتامین ها، مواد معدنی ، آنزیم ها و اسیدهای چرب می باشد. وجود این مواد مفید سبب می شود تا باعث تقویت پوست و موی گربه شود.

غذا های با کیفیت برند ماتیس موجود در پت شاپ انلاین باران پت، به سلامت و درخشندگی پوست و موی حیوان کمک می کند. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و از سراسر کشور اقدام به خرید اینترنتی انواع غذا و لوازم مورد نیاز حیوانات خانگی خود از پت شاپ باران پت نمایید.