برند میکی

برند میکی

محصولات میکی

برند میکی (Mikki) از تولید کنندگان لوازم بهداشتی و نگهداری سگ و گربه است که در انگلستان مستقر می باشد.

برس، شانه سگ و گربه میکی

نظافت و تمیزی سگ و گربه شامل رسیدگی مو و پوشش این موجودات دوست داشتنی است. انتخاب شانه مناسب برای سگ گربه، باید به دقت انجام شود. برند میکی در زمینه تولید انواع شانه و برس سگ و گربه فعالیت دارد. برس و شانه سبب تنفس پوست، جلوگیری از وجود کک و کنه و انتشار روغن طبیعی پوست در بدن حیوان می شود. از جمله انواع برس گربه و سک میکی می توان به پین براش که نوعی برس برای انواع پوشش است اشاره کرد که سنجاق های سیمی نازکی دارد و موهای شل شده را زا بدن حیوان را جدا می کند. چنگک سگ نیز از نوعی دیگر از این ابزار است، که پین های کمتر و بلندتری دارد و عمیقاً وارد پوشش های سنگین و دولایه می شود.

شانه زدن موی سگ باعث وجود جریان هوا در پوست می شود که بدن حیوان را خنک می کند و نیز هر گونه زخم و یا موجود زند مانند کک و کنه را بر روی بدن سگ و گربه نمایان می کند. برس کردن موی سگ به کاهش ریزش موی سگ و از ریخته شدن موی سگ در خانه جلوگیری می کند.

ناخن گیر سگ و گربه میکی

ناخنگیر سگ و گربه برند میکی در انواع ناخن گیر قیچی، ناخن گیر گیوتینی و سوهانی موجود می باشد که هر یک با توجه به نوع نژاد و ناخن های سگ متفاوت می باشد.

از دیگر لوازم برند میکی (Mikki) می توان به سوت آموزشی، سوهان ناخن، کیت مراقبت از مو سگ و گربه، فورمیناتور سگ، برس و ماساژور و.. اشاره کرد.

مجموعه پت شاپ متشکل از تیمی دلسوز، سعی دارد با جمع آوری بهترین برند مواد غذایی و لوازم ضروری و بهداشتی حیوانات خانگی در کنار قیمت مناسب، به سلامت و رشد حیوانات خانگی کمک کند. شما می توانید با مراجعه به بخش های مختلف پت شاپ اینترنتی باران پت، کالای موردنظر خود را تهیه و درب منزل تحویل بگیرید.