برند مفید

برند مفید

محصولات مفید

شرکت کیمیا دانه در سال 1397 در اصفهان با هدف پیشبرد روش های نوین در صنعت تولید خوراک با کیفیت تأسیس گردید و در حال حاضر ارائه دهنده غذای سگ، غذای گربه، پرندگان زینتی، جوندگان، دام و طیور و آبزیان با برند مفید (MoFeed) است.

اصل مهم در خوراک های تخصصی MoFeed استفاده از مواد اولیه مرغوب، تازه و سالم و تنظیم جیره بر پایه مقالات علمی و به روز دنیا می باشد. غذای مفید غذایی کامل است که حاوی مکمل های ویتامینه و مواد معدنی مورد نیاز بدن حیوانات می باشد. این مکمل ها با رعایت استانداردها و بر پایه علم روز دنیا در ایران تولید می شود. تولیدات غذایی برند مفید از پروتئین های هیدرولیز شده و غلات بدون گلوتن (پخت اولیه آنها)، غذایی قابل هضم و همچنین سالم در اختیار مشتریان خود می گذارد. تمامی تولیدات برند مفید بدون مواد نگهدارنده بوده و هیچ آنتی بیوتیکی (چه شیمیایی و چه طبیعی) در این خوراک وجود ندارد. بسته بندی خوراک به گونه‌ای طراحی شده تا نور از آن عبور نکند و چربی ها و مواد مغذی آن اکسید نشوند.

غذا های حیوانات خانگی برند مفید (MoFeed)

ویژگی های غذا های خشک برند مفید مخصوص سگ، گربه، پرندگان و جوندگان موجود در پت شاپ اینترنتی باران پت شامل موارد زیر می شود :

غذای سگ و گربه مفید

تغذیه سگ و گربه از مهمترین عواملی است که به افزایش طول سن، سلامتی و نشاط درحیوانات خانگی می انجامد. همه صاحبان پت، به دنبال رژیم غذایی مناسب جهت تامین خواسته های سگ و گربه خود هستند تا به رشد صحیح این حیوانات دوست داشتنی کمک کنیم. غذای خشک سگ و گربه برند مفید برای برای نژاد و سایز های مختلف مانند سگ نژاد بزرگ و نژاد کوچک و همچنین گربه ایندور و پرشین با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تولید می شود.

غذای پرندگان مفید

فرمولاسیون مورد استفاده در غذای پرنده مفید به گونه ای است که اشتهای پرندگان را افزایش می دهد. استفاده از مواد مرغوب در تهیه خوراک ها به سلامت پرندگان کمک می کند. این محصول برند مفید ویژه مرغ مینا، طوطی، عروس هلندی و سرلاک جوجه تمام پرندگان می باشد.

غذای جوندگان مفید

غذای خشک جوندگان برند مفید از دانه، گیاهان، میوه های خشک یا دانه ها و مغزهایی است که برای سلامت، رشد و شادابی جوندگان ضروری می باشد. خوراک کامل جوندگان برند مفید غنی شده با انواع ویتامین ها و دیگر مواد مغذی جهت مصرف برای خرگوش، خوکچه هندی، همستر و دیگر جوندگان است.