برند مونلو

محصولات مونلو

مونلو (Monello) یکی از بهترین برندهای مطرح دنیا در زمینه غذای حیوانات خانگی است که توسط یک گروه از متخصصان تغذیه حیوانات خانگی در برزیل تاسیس شد. محصولات این برند با استاندارد سوپر پریمیوم تولید می گردد. برند مونلو به دلیل غذاهای با کیفیت بالا و مقرون به صرفه خود در سرتاسر دنیا شناخته شده است. غذاهای مونلو از مواد اولیه تازه و با کیفیت بالا تهیه می شوند و برای نیازهای غذایی سگ ها و گربه ها در هر سن و مرحله زندگی فرموله شده اند. همچنین طیف گسترده ای این محصولات شامل غذای خشک گربه و غذای خشک سگ می شود.

غذاهای مونلو در بیش از 50 کشور جهان به فروش می رسد و توسط میلیون ها صاحب حیوان خانگی مورد اعتماد هستند. مونلو متعهد به ارائه بهترین غذای ممکن برای حیوانات خانگی است. متخصصان این کمپانی معتقدند که هر حیوان خانگی شایسته بهترین غذا را دارد. یکی از مهمترین اصول این برند در تولید محصولات غذایی حیوانات رعایت کیفیت و رضایت مشتری و سلامت حیوانات خانگی است. استفاده از فناوری به‌وز در فرایند تولید و بهبود مواد اولیه، باعث کیفیت بالای محصولات این برند شده است. انواع غذای برند مونلو با کارایی بالا، ارزش غذایی، طعم بی‌نظیر داردند. این غذاها بدون رنگ مصنوعی، طعم‌دهنده مصنوعی ومواد مضر و به سفارش اروپا تولید می‌شود.

انواع غذای خشک Monello

برند مونلو در تولید انواع غذای خشک حیوانات بسیار حرفه ای است و طرافداران خاص خود را دارد. محصولات این برند جزو پرفروش ترین برندها است. از محصولات برند مونلو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

غذای گربه مونلو

غذای گربه مونلو یکی از غذاهای آماده  و با کیفیت با استانداردهای لازم است که تنوع مناسبی دارد. در تهیه این غذاها بیشتراز مرغ و ماهی استفاده می شود و سرشار از مواد مغذی چون پروتئین بالا، انواع ویتامین، امگا 3 و مواد معدنی می باشد.

غذای سگ مونلو

غذای سگ مونلو غنی شده با انواع پروتئین و ویتامین حیوانی و گیاهی که نیاز و انرژی موردنیاز سگ را بر طرف می نماید. این غذاها حاوی امگا 3 و امگا 6 بوده و هضم بسیار راحتی دارند. محتویات این غذا شامل مواردی موثری است که از بیماری قلبی و عروقی سگ جلوگیری می کند. غذای خشک سگ برند مونلو دارای موادی چون بتاگلوکان و پری بیوتیک است که باعث افزایش سلامت روده می‌شود.

مزایای غذای سگ و غذای گربه برند مونلو

در اینجا برخی از مزایای غذای سگ و غذای گربه برند مونلو آورده شده است:

  •     از مواد اولیه تازه و با کیفیت بالا تهیه شده است.
  •     برای نیازهای غذایی سگ ها و گربه ها در هر سن و مرحله زندگی فرموله شده است.
  •     مقرون به صرفه است.
  •     توسط میلیون ها صاحب حیوان خانگی مورد اعتماد است.
  •     متعهد به ارائه بهترین غذای ممکن برای حیوانات خانگی است.

خرید انواع محصولات برند Monello در بهترین پت شاپ آنلاین تهران یعنی باران پت برای شما فراهم شده است. شما در هر ساعت از شبانه روز امکان خرید آنلاین از این مجموعه را دارید. شما می توانید از طریق فروشگاه آنلاین باران پت آباد اقدام به خرید محصولات مونلو نمایید.