برند موراندو

برند موراندو

برند موراندو (Morando) یک از مطرح ترین برندهای موجود در ایران است که محصولات آن ساخت کشور ایتالیا می باشد و در حوزه غذای سگ و گربه فعالیت می کند. فروشگاه اینترنتی باران پت عرضه کننده محصولات حیوانات خانگی می باشد که با هدف دسترسی و تامین راحت به غذای سگ و گربه و لوازم بهداشتی و سرگرمی  حیوانات خانگی فعالیت دارد. این پت شاپ آنلاین عرضه کننده محصولات با کیفیت بالا از برندهای معتبر با قیمت مناسب می باشد.

غذای گربه موراندو

کنسرو و پوچ گربه میگلیور موراندو از مواد 100 ٪ طبیعی و ارگانیک تولید شده است. کنسرو گربه Miglior به بهبود کارایی سیستم بدنی گربه کمک می نماید. این خوراک گربه غنی شده از تکه های گوشت گاو، گوشت بره، بوقلمون و مرغ بوده که سبب لذیذ و خوش خوراک شدن پوچ و کنسرو می شود. و در نهایت وجود ویتامین ها و مواد معدنی در این غذا جهت حفظ سلامت گربه مناسب می باشد.

پوچ گربه با داشتن انواع ویتامین و مواد معدنی و اسیدهای چرب ضروری امگا ۳ و امگا ۶ برای تقویت پوست و موی گربه عقیم بسیار مفید است و کاهش ریزش موی گربه را به همراه خواهد داشت.

غذای سگ موراندو

غذای سگ موراندو از مواد اولیه با کیفیت، مانند مرغ و سبزیجات، تهیه شده که مواد مغذی مورد نیاز برای سلامت سگ را تامین می کند. در تهیه غذای سگ Migliorcane از ویتامین ها، امگا ۳ استفاده شده که برای حفظ سلامت پوست سالم و پوشش براق سگ مفید می باشد. مقدار متناسب کلسیم و فسفر موجود در این غذا برای حمایت از استخوان ها و دندان ها و عضلات قوی سگ است.

کنسرو و پوچ سگ موراندو از پروتئین های متنوع تولید می شود. این کنسرو ها غنی از انواع ویتامین ها و مواد معدنی می باشد که تامین کننده نیازهای غذایی سگ می باشد. وجود امگا ۳ و ۶ در این پوچ و کنسرو سگ جهت زیبایی و سلامت پوست و موی آنها مناسب است.

محصولات موراندو

پوچ سگ میلیور بره، اردک، شکار و جگر

‎160٬000 تومان

پوچ سگ میلیور گوشت گاو، مرغ، و بوقلمون

‎160٬000 تومان

کنسرو گربه میلیور بره و جگر

‎48٬000 تومان

پوچ گربه عقیم میلیور مرغ

‎40٬000 تومان

پوچ گربه عقیم میلیور ماهی

‎40٬000 تومان
ویژه

غذای سگ میلیور اسپشیال (4 کیلوگرم)

‎750٬000 تومان
ویژه

کنسرو گربه ایندور میلیور بره و بوقلمون

‎46٬000 تومان
ویژه

کنسرو هربال گربه میلیور مرغ

‎46٬000 تومان

کنسرو گربه عقیم میلیور گوشت

‎45٬000 تومان

کنسرو گربه میلیور گوشت شکار

‎48٬000 تومان

پوچ گربه تک پروتئینه میلیور گوساله

‎45٬000 تومان

پوچ گربه تک پروتئینه میلیور بره

‎45٬000 تومان

پوچ گربه میلیور گوشت و هویج

‎45٬000 تومان

پوچ گربه میلیور مرغ و بوقلمون

‎45٬000 تومان