برند ان اند دی

برند ان اند دی

محصولات ان اند دی

شرکت ان اند دی (N&D) از شرکت های زیرمجموعه فارمینا است که در زمینه تولید غذای خشک گربه و غذای خشک سگ در ایتالیا آغاز فعالیت دارد.  کلیه خوراک های تولیدی این کمپانی از مواد بدون اصلاح ژنتیکی استفاده می کند. محصولات این برند برای سگ و گربه با مشکلات مختلف و سایز، سن و شرایط خاص جسمی تولید می شود.

مشخصات محصولات برند ان اند دی

مواد تشکیل دهنده غذای N&D شامل انواع گوشت خالص مرغ، گوشت تازه بره، گوشت گراز، ماهی کاد و ماهی هرینگ با خواص مفید مختلف می باشد. از مواد طبیعی دیگر مورد استفاده در این غذاها می توان به انار (حاوی ویتامین های گروه ،B ،C پتاسیم و آنتی اکسیدان جهت جلوگیری از بروز بیماری های قلبی)، کدوحلوایی ( غنی از آنتی اکسیدان با اثرات ضد دیابتی و ...)، بلوبری (سرشار از پکتین برای تنظیم حرکات دودی دستگاه گوارش)، سیب (غنی از ویتامین A، B1 ،B2 ،B6 و ویتامین E و  C و با خاصیت آنتی اکسیدان قوی) و پرتقال (منبع غنی از ویتامین های گروه  B، سرشار از ویتامین C، پتاسیم، روی، کلسیم و آنتی اکسیدان جهت تقویت کننده سیستم ایمنی)، آلوئه ورا، هویج، اسفناج و.. می باشد.

غذای خشک N&D دارای چند خط تولید برای تولید غذا های سگ و گربه می باشد، از جمله می توان به لاین بدون غلات، لاین کدوحلوایی و لاین کم غلات اشاره نمود.

غذای خشک N&D لاین بدون غلات

گوشت به عنوان یک منبع پروتئینی با هضم بالا برای سگ و گربه بسیار مفید است. غذای ان اند دی دارای امگا ۳ سبب تقویت پوست مو شده و اسید های آمینه ضروری و گلوکز آمین جهت تقویت عضلات و مفاصل می باشد. شرکت فارمینا با اضافه کردن میوه و مواد تازه به غذای N&D موجب آزاد شدن مقادیر فراوانی آنتی اکسیدان طبیعی در خون حیوان شده و با اثرات حفاظتی بر روی دریچه های قلب مانع از بروز بیماری های قلبی در سگ ها و گربه ها می شود. همچنین برای سگ ها و گربه هایی که از آلرژی ناشی از غلات رنج می برند، این غذا توصیه می شود.

غذای خشک N&D لاین کدوحلوایی

گوشت موجود در این غذای برند ان اند دی، حاوی اسیدهای آمینه ضروری و منبعی غنی از پروتئین و چربی می باشد. این غذا حاوی رنج وسیعی از ویتامین و مواد معدنی بوده که سبب تقویت عضلات و درخشندگی پوست و مو می شود. میوه های موجود در این غذا با داشتن مقادیر فراوان ویتامین، فیبر و آنتی اکسیدان سبب از بین رفتن رادیکال های آزاد در بدن شده و روند پیر شدن و مرگ سلولی را به تاخیر می اندازد. همچنین با تقویت سیستم ایمنی بدن احتمال ابتلا به بیماری ها را نیز کاهش می دهد.

غذای خشک N&D لاین کم غلات

گوشت به عنوان یک منبع پروتئیتی با ارزش غذایی بالا شناخته شده است که سرشار از اسید چرب امگا ۳ بوده که سبب درخشندگی موها شده و ویتامین های B12 و B6 در این غذا شده و سبب تقویت سیستم ایمنی می شود. غذای N&D با اضافه کردن میوه تازه نیاز به ویتامین و موادمعدنی را برطرف ساخته است. این میوه ها سرشار از ویتامین B، روی، کلسیم و پتاسیم می باشد که در تقویت سیستم ایمنی و کاهش جذب مواد سمی از روده ها نقش مهمی را ایفا می کند.

اگر قصد خرید غذا و لوازم بهداشتی برای سگ و گربه دوست داشتنی خود را دارید پیشنهاد می کنیم به وبسایت پت شاپ آنلاین باران پت مراجعه کنید. این مجموعه در زمینه غذا و لوازم بهداشتی و نگهداری حیوانات خانگی فعالیت دارد.