برند نوبی

برند نوبی

محصولات نوبی

کمپانی نوبی (Nobby)، یکی از بزرگترین تامین کننده های آلمانی محصولات حیوانات خانگی برای سگ، گربه، پرندگان، جوندگان و ماهی ها می باشد. نوربرت فلیکس، در سال ۱۹۹۱ شرکت نوبی را جهت تولید غذا و محصولات مخصوص پرندگان تاسیس نمود. با گذشت زمان، کمپانی نوبی محصولات خود را با توسعه لوازم جانبی سگ، گربه و جوندگان ادامه داد.

ویژگی های محصولات کمپانی نوبی

هم اکنون محصولات این کمپانی به بیش از ۶۰ کشور دنیا صادرشده و مشتریان آن، شرکت های بزرگ وکوچک صنایع حیوانات خانگی می باشند. کمپانی نوبی به دلیل داشتن محصولات متنوع و در عین حال با کیفیت، همواره به عنوان یک تولید کننده قوی و محبوب برای مشتریان خود بوده، که ضامن سلامتی و رعایت حقوق حیوانات است. برای اطلاع دقیق تر در مورد هر یک و خرید محصولات نوبی (Nobby)، می توانید در سایت باران پت جستجو نمایید.

تشویقی سگ و گربه نوبی

تشویقی سگ و گربه نوبی در انواع نرم و دندانی، مناسب برای سرگرم کردن حیوان و سلامت دندان سگ ها و گربه ها می باشد. تمامی تشویقی های این برند از گوشت طبیعی ساخته شده و هیچگونه طعم دهنده یا رنگ مصنوعی در این محصولات وجود ندارد.

ظرف آب و غذا

انواع ظرف های استیل و سرامیکی نوبی در طرح ها و رنگ های مختلف که مناسب برای آب و غذای حیوان خانگی می باشد. این ظرف ها دارای کفی استاپ دار بوده که مانع از سر خوردن و لغزیدن ظرف بر روی سطوح می شود.

اسباب بازی نوبی

انواع اسباب بازی سگ و گربه نوبی در انواع صدادار و جویدنی برای سرگرم کردن و بازی کردن حیوانات خانگی تولید شده است. انواع اسباب بازی های لاتکس، پولیشی و پردار و اسباب بازی های فکری توسط این کمپانی تولید می باشد.

قلاده سگ و گربه نوبی

رنج وسیعی از قلاده های کتفی و گردنی سگ در انواع رنگ ها و طرح ها برای انواع نژادها از تولیدات برند نوبی می باشد.

لوازم آرایشی

موی سگ ها و گربه ها بصورت دوره ای نیاز به آرایش و کوتاه کردن و برس کشیدن  دارد. رنج وسیعی از محصولات آرایشی برند نوبی مانند انواع برس مو، گره باز کن، موزر، حوله ها و ناخن گیر از تولیدات این کمپانی می باشد.

بهداشتی و ضد کک و کنه

محصولات بهداشتی سگ و گربه نوبی دارای رنج وسیعی از شامپوها، تمیز کننده های محیط و اسپری های ضد و کک و کنه، بصورت مجزا، برای سگ و گربه می باشد.

توالت و لوازم جانبی

لوازم جانبی مربوط به توالت، مانند خاک و انبر برداشت مدفوع، با کیفیت بسیار عالی باعث می شود تا محیط زندگی حیوان و صاحبش همواره تمیز و عاری از بوی نامطبوع باشد.

لباس سگ و گربه

انواع لباس و کاپشن های نوبی با روکش ضدآب و طراحی بسیار زیبا حیوان را در برابر سرما و باران حفظ می کند و ظاهری شیک را برای سگ شما بوجود می آورد.

جای خواب و تشک

سگ ها و گربه ها به یک جای خواب مناسب برای استراحت و ریلکس کردن نیاز دارند تا بتوانند در طول روز و شب خواب آرام و راحتی داشته باشند. جا خواب های نوبی در انواع رنگ ها و طرح ها این امکان را برای حیوان خانگی شما فراهم می کند.

کیف حمل

انواع کیف ها و کریرهای مخصوص حمل سگ و گربه با کیفیتی عالی و کارایی بالا باعث می شود تا حیوان شما بدون هیچ استرس و ناراحتی مسافرت کند و از سفر با شما لذت ببرد.

محصولات پرنده

رنج وسیعی از تشویقی ها، اسباب بازی ها و سنگ های معدنی مربوط به پرندگان زینتی و طوطی سانان موجود می باشد که علاوه بر حفظ سلامت و تامین نیازهای غذایی پرنده سبب کوتاه نگه داشتن نوک و ناخن ها می شود.

محصولات جونده

تشویقی ها و سنگ های معدنی مخصوص جویدن در شرکت نوبی، که منجربه کوتاه نگه داشتن دندان جونده ها شده و جلوی رشد بیش از حد دندان در این حیوانات را می گیرد.