برند نوتری پت

برند نوتری پت

محصولات نوتری پت

شرکت بهین تاش در سال 1379 فعالیت خود در راستای تولید محصولات غذایی مخصوص سگ و گربه با برند "نوتری پت" را بعنوان اولین تولید کننده غذای حیوانات خانگی در ایران آغاز کرد. در ابتدا تولیدات این شرکت محصولات کنسروی بودند و پس از آن خط تولید غذای خشک سگ این شرکت در سال ١٣٨٣ با تمرکز بر بهبود تغذیه و سلامت حیوانات راه اندازی شد و با تحقیق و توسعه و مطالعه سعی در بهبود کیفیت تولیدات خود دارد. در چند سال اخیر نیز با تولید تشویقی سگ مانند بیسکویت سگ، تشویقی نای سگ، تشویقی نرینه سگ، تریت دم گام، رباط و همچنین غذای خشک گربه ، کنسرو گربه و غذای جوندگان سبد محصولات خود را گسترش داده است.

غذای سگ نوتری پت

غذای سگ نوتری پت مخلوطی از گوشت و مرغ می باشد و جهت تامین نیازهای پایه در رشد و اندام سازی توله ها و سگ های بالغ نقش بسزایی دارد. اجزاء تشکیل دهنده این غذا حاوی 20 ماده اولیه می باشد و هرکدام برای تامین بخشی از نیازهای بدنی سگ ها مناسب می باشد. غذای سگ برند نوتری پت حاوی مواد غذایی مفید برای حفظ سلامت دستگاه گوارش سگ‌ها می باشد.

غذای سگ نوتری پت در دو نوع اصلی غذای سگ نژاد کوچک مانند پامر، شیتزو، تریر، مالتیز و غذای سگ نژاد بزرگ مانند ژرمن، دوبرمن، مالینویز، بولداگ دسته بندی شده اند که هر کدام برای سگ بالغ و غذای سگ نابالغ تقسیم می شوند.غذای سگ های نژاد بزرگ نیز به دو نوغ غذای سگ نوتری 29 درصد پروتئین و غذای سگ نوتری پت 21 درصد پروتئین تقسیم می شود. توضیحات کامل مربوط به شرکت و محصولات نوتری پت با عنوان معرفی برند نوتری پت Nutri Pet در وبلاگ باران پت منتشر شده است.

کنسرو سگ نوتری پت

کنسروهای سگ برند نوتری پت دارای طعم های متنوع خوشمزه‌ای هستند که سگ‌ها را به خوردن آن‌ها تشویق می‌کند. کنسرو سگ نوتری پت حاوی پروتئین های گوشت، گوشت گاو، بره و مرغ، هستند و با کربوهیدرات های کمتر ساخته شده اند. این موضوع برای کنترل وزن سگ یا حساسیت های غذایی سگ مناسب می باشد. ضمنا هیچ طعم و رنگ مصنوعی در کنسرو های نوتری پت استفاده نمی شود تا مواد گوشتی به حالت طبیعی خود نزدیک تر باشند.

غذای گربه نوتری پت

برند نوتری پت (NutriPet) انواع غذای خشک و تر برای گربه ها را تولید می‌کند. غذای خشک گربه نوتری پت حاوی پروبیوتیک و پروتئین، شامل گوشت مرغ تازه، جگر گاو، پودر کامل تخم مرغ و پودر گوشت قرمز می باشد که نیاز های بدنی گربه ها را به خوبی برطرف می کند. مقدار چربی و انرژی غذاهای گربه نوتری پت برای فعالیت و رشد مناسب در بچه گربه ها و گربه های بالغ متعادل شده است. ویتامین ها و مواد معدنی موجود در غذای نوتری پت برای رشد و سلامت گربه ها بصورت ویژه با مقادیر استاندارد به غذا اضافه شده تا از بروز کمبود های غذایی در گربه شما جلوگیری کند.

کنسرو گربه نوتری پت

کنسروهای گربه نوتری پت حاوی ترکیبات با کیفیت و مواد غذایی متعادلی هستند که برای تغذیه سالم گربه مناسب است. کنسرو گربه نوتری پت تنوع زیادی داشته و از گوشت کامل مرغ، گوشت گاو، ماهی و سبزیجات و غلات تهیه می شود. کنسرو های نوتری پت حاوی ویتامین های A , B , D , E , K و مواد معدنی کمیاب جهت رشد سالم و حفظ سلامتی گربه است. کنسرو پته گربه نوتری پت از مواد اولیه کاملا طبیعی و تازه تهیه شده است.

پت شاپ باران پت، پت شاپ ارزان در تهران، به عنوان اولین نماینده رسمی این برند در فروش اینترنتی محصولات نوتری پت و در راستای رسالت خود به توزیع و ارتقای کیفیت محصولات داخلی با شرکت بهین تاش همکاری نزدیکی دارد.