برند اوشکایا

برند اوشکایا

اوشكايا (OSHKAYA) از جمله برند های ایرانی است که غذا های با کیفیت برای انواع پرنده و جونده تولید و عرضه می کند. برند اوشکایا با همراهی تیمی کارآمد، متخصص و حرفه‌ای در زمینه های مختلف اعم از تولید غذای طوطی، قناری، کاسکو، عروس هلندی، مرغ مینا، همستر، همستر، خرگوش و... فعالیت می کند.

ویژگی های غذای پرندگان اوشکایا

غذای پرندگان اوشکایا شامل ترکیب متنوعی از دانه ها، آجیل، جوانه ها، فرآورده های تخمیری و صیفی جات خشک می باشد که با دقت تهیه می شود. در فرایند تولید غذای پرنده به احتیاجات غذایی پرنده به پروتئین، انرژی، ویتامین ها، مواد معدنی و عناصر کمیاب توجه شده است تا آنچه را که برای سلامت پرنده نیاز است را برآورده سازد. بعد از میکس و قبل از بسته بندی، محصول توسط اشعه ماورای بنفش ضد عفونی می شود و تا محصول از عوامل بیماری زا عاری باشد.

سرلاک پرنده اوشکایا با داشتن پروتئین و چربی بالا، سلامت استخوان‌ها، عضلات و پوشش بدن جوجه پرندگان را تضمین می کند. استارتر پرنده اوشکایا با مواد معدنی و ویتامین ها غنی شده تا رشد پرنده را طی سه هفته چندین برابر کند.

ویژگی های غذای جوندگان اوشکایا

غذای جوندگان اوشکایا ترکیب متعادل شده ای از گیاهان فراوری شده، غلات و حبوبات، میوه و سیفی جات خشک، خوراک های اکسترود و آجیل ها می باشد. غذای جونده اوشکایا غنی شده از مواد معدنی، آمینو اسید ها و عناصر کمیاب می باشد که در تمام مراحل زندگی احتیاجات و سلامت خوکچه هندی و خرگوش و همستر را به طور کامل برطرف می کند. پروبیوتیک موجود در این محصول حامی فلور طبیعی دستگاه گوارش است و جونده را از ابتلا به بیماریهای روده ای و دستگاه گوارش محافظت می کند.

پت شاپ آنلاین باران پت با عرضه محصولات حیوانات خانگی از بین برند های برتر ایرانی و خارجی، امکان خریدی مطمئن و آسان را برای خریداران عزیز فراهم آورده، تا بهترین تجربه خرید را برای شما عزیزان رقم بزند.

محصولات اوشکایا

غذای شاه طوطی ملنگو اوشکایا

‎86٬000 تومان

اسباب بازی پرنده اوشکایا گوی چوبی آویز

‎74٬000 تومان

اسباب بازی پرنده اوشکایا حلقه مهره ای

‎30٬000 تومان
ویژه