برند اوشکایا

برند اوشکایا

محصولات اوشکایا

اوشكايا (OSHKAYA) از جمله برند های ایرانی است که غذا های با کیفیت برای انواع پرنده و جونده تولید و عرضه می کند. برند اوشکایا با همراهی تیمی کارآمد، متخصص و حرفه‌ای در زمینه های مختلف اعم از تولید غذای طوطی، غذای قناری، غذای کاسکو، غذای عروس هلندی، غذای مرغ مینا، غذای همستر، غذای خرگوش و... فعالیت می کند.

ویژگی های غذای پرندگان اوشکایا

غذای پرندگان اوشکایا شامل ترکیب متنوعی از دانه ها، آجیل، جوانه ها، فرآورده های تخمیری و صیفی جات خشک می باشد که با دقت تهیه می شود. در فرایند تولید غذای پرنده به احتیاجات غذایی پرنده به پروتئین، انرژی، ویتامین ها، مواد معدنی و عناصر کمیاب توجه شده است تا آنچه را که برای سلامت پرنده نیاز است را برآورده سازد. بعد از میکس و قبل از بسته بندی پلت پرنده، محصول توسط اشعه ماورای بنفش ضد عفونی می شود و تا محصول از عوامل بیماری زا عاری باشد.

سرلاک پرنده اوشکایا با داشتن پروتئین و چربی بالا، سلامت استخوان‌ها، عضلات و پوشش بدن جوجه پرندگان را تضمین می کند. استارتر پرنده اوشکایا با مواد معدنی و ویتامین ها غنی شده تا رشد پرنده را طی سه هفته چندین برابر کند.

ویژگی های غذای جوندگان اوشکایا

غذای جوندگان برند اوشکایا ترکیب متعادل شده ای از گیاهان فراوری شده، غلات و حبوبات، میوه و سیفی جات خشک، خوراک های اکسترود و آجیل ها می باشد. غذای جونده اوشکایا غنی شده از مواد معدنی، آمینو اسید ها و عناصر کمیاب می باشد که در تمام مراحل زندگی احتیاجات و سلامت خوکچه هندی و خرگوش و همستر را به طور کامل برطرف می کند. پروبیوتیک موجود در این محصول حامی فلور طبیعی دستگاه گوارش است و جونده را از ابتلا به بیماریهای روده ای و دستگاه گوارش محافظت می کند.

پت شاپ آنلاین باران پت با عرضه محصولات حیوانات خانگی از بین برند های برتر ایرانی و خارجی، امکان خریدی مطمئن و آسان را برای خریداران عزیز فراهم آورده است. با خرید غذا و وسایل حیوانات خانگی از پت شاپ اینترنتی باران پت بهترین تجربه برای شما عزیزان رقم خواهد خورد.