برند پیور

برند پیور

محصولات پیور

برند پیور (Pure) یکی از زیرمجموعه های برند آوانتیس می باشد و در زمینه تولید غذای سگ و گربه با کیفیت بالا در کشور اسپانیا فعالیت دارد. شرکت پیور به مراقبت همه جانبه از حیوانات خانگی از زمان جوانی و در طول زندگیشان اعتقاد دارد.

ویژگی غذای تولید برند پیور (Pure)

در غذاهای برند پیور (Pure) از گوشت تازه (مرغ، گوسفند و ماهی) با کیفیت و پروتئین هایی با ارزش بیولوژیکی زیاد، قابلیت هضم بالا و تمام اسیدهای آمینه ضروری استفاده می شود. در تهیه غذای سگ و گربه برند پیور از عناصر طبیعی با خواص متنوع جهت سلامت حیوان خانگی استفاده شده است.

غذای سگ برند پیور

مواد اولیه بکار رفته در غذای سگ پیور تازه، طبیعی و فاقد مواد ترا ریخته می باشد. این غذای دارای پروبیوتیک های Fos و MOS جهت تنظیم فلور دستگاه گوارش هضم بهتر، آنتی اکسیدان های طبیعی برای تقویت سیستم ایمنی بدن و ویتامین های A ، D3 ، E ، C و مواد معدنی مورد نیاز بدن می باشد. مواد خالص مجود در این غذا برای رشد ایده آل و رشد استخوان، مفاصل و عضله سگ مناسب است.

غذای گربه برند پیور

غذای گربه پیور بهترین مواد تازه، محلی و طبیعی انتخاب و از گوشت تازه که دارای ارزش بیولوژیکی بالایی است به همراه ویتامین های A ، D3 ، E ، C و مواد معدنی و آنتی اکسیدان های متناسب با نیاز حیوانات خانگی در هر مرحله از زندگی، استفاده می شود. وجود تورین و امگا ۳ و ۶ با خاصیت ضد التهابی به حفظ سلامت پوست و مو براق کمک می کند.

پت شاپ انلاین باران پت با سابقه بالا در زمینه فروش انواع غذا و لوازم مورد نیاز حیوانات خانگی فعالیت دارد. این پت شاپ اینترنتی انواع لوازم حیوانات خانگی را با بهترین قیمت و تضمین بهترین کیفیت در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. همچنین امکان ارسال سریع کالا در تهران و همچنین ارسال به سراسر شهر های ایران ممکن می باشد.