برند رفلکس

برند رفلکس

محصولات رفلکس

برند رفلکس (Reflex) یک برند معتبر تولید غذای سگ و گربه می باشد که در کشور ترکیه فعالیت دارد. کمپانی رفلکس با تولید غذا های خشک متنوع و سوپر پریمیوم و قیمت مناسب برای گربه و سگ توانسته محبوبیت زیادی در بین ایرانیان کسب کند. این شرکت در کنار تولید غذای خشک برای حیوانات، کنسرو مخصوص گربه و سگ را نیز تولید می کند. پت شاپ اینترنتی باران پت بیشتر محصولات برند رفلکس را در سایت خود موجود دارد و می تواند به همه شهر های ایران ارسال نماید.

در تولید غذای های سوپر پریمیوم Reflex از گوشت تازه و مرغوب و برای تامین کربوهیدرات، از غلات با کیفیت بالا مانند جودوسر، ذرت، دانه جو و غیره استفاده خواهد شد. یکی از مزیت های غذای برند رفلکس توجه به نژاد، سن و برخی موارد فیزیولوژیکی متفاوت سگ و گربه می باشد تا پاسخگویی نیازهای ویژه حیوانات خانگی باشد.

برند رفلکس تولید کننده محصولان غذای سگ و گربه در دو مدل رفلکس و رفلکس پلاس می باشد که در پت شاپ آنلاین باران پت موجود می باشد. نکته جالب دیگر درباره برند  Reflex، تنوع وزن در غذا ها می باشد که انتخاب را برای افراد راحت تر می کند. غذای رفلکس برای بیماری سگ و گربه نیز موجود می باشد که به راحتی می توانید از سایت باران پت آن را سفارش دهید. از مزیت هایی که این محصولات، درمان و بهبود بیماری سگ و گربه می باشد و همچنین دارای مخمر برای سلامتی پوست و مو، تقویت سیستم ایمنی، کمک به رشد، حاوی امگا 3 و 6 و برخی از موارد دیگر می باشد.

غذای سگ رفلکس و رفلکس پلاس

غذای سگ رفلکس یکی از بهترین و کامل ترین، غذا ها برای انواع نژاد سگ می باشد. تغذیه سگ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و همچنین باید سن، بیماری و شرایط زندگی سگ را در زمان تغذیه او در نظر بگیرید. به عنوان مثال برای سگی که دیابت دارد و یا مشکل کلیه، مثانه یا بیماری گوارشی مبتلا شده است و یا مستعد به آن ها می باشد، برند رفلکس، غذای متفاوت و مخصوصی را برای این نوع بیماری ها تولید کرده است.

ترکیبات غذای خشک رفلکس سگ در تمام مدل ها شامل: انواع پروتئین ها، مواد معدنی، پروتئین های حیوانی هیدرولیز شده، فیبر گیاهی، چربی های حیوانی و گیاهی، انواع ویتامین، آهن، ید، مس، ذرت، منیزیوم، روی، سلنیوم و ... می باشد. به همین دلیل می توان گفت که غذای سگ برند رفلکس از بهترین مارک های غذایی است و قیمت مناسبی نیز دارد.

غذای گربه رفلکس و رفلکس پلاس

غذای گربه رفلکس یکی از بهترین برند ها در زمینه غذای گربه می باشد. گربه ها عاشق غذا خوردن هستند، به همین دلیل باید غذایی برای گربه خود تهیه کنید که بو و طعم خوبی داشته باشد و همچنین نیازهای تغذیه ای او را نیز برطرف کند. غذای گربه رفلاکس برای پیشگیری و رفع برخی از مشکلات نیز تولید می شود. مانند کمک به سلامت دستگاه گوارش، سلامت عضلات و غضروف، سلامت کلیه ها، سلامت دندان ها، کنترل وزن گربه و... می باشد.

کنسرو سگ و گربه رفلکس پلاس

محصولات غذایی سگ و گربه reflex فقط مخصوص غذای خشک نیست، بلکه این برند کنسرو نیز برای حیوانات خانگی تهیه می کند. کنسرو های این برند بسیار لذیذ و خوش طعم هستند و به دلیل دارا بودن آب بسیار زیاد، آب بدن حیوان را تامین خواهد کرد.

کنسرو گربه رفلکس پلاس : کمپانی رفلکس در طعم های مختلف کنسرو گربه تولید می کند، برای مثال کنسرو بچه گربه با مرغ یکی از محبوب ترین طعم ها می باشد. ترکیبات مورد استفاده در کنسرو رفلکس به گونه ای است که تمام نیاز های بدن گربه را تامین خواهد کرد و طعم و بافت خوبی دارد.

کنسرو سگ رفلکس پلاس : شرکت رفلکس کنسرو سگ در طعم هایی مانند گوشت بره، گوشت مرغ و گوشت اردک و... را تولید می کند. سگ ها عاشق کنسرو هستند و به همین دلیل طعم و لذت کنسرو ها را دوست دارند. به دلیل فعالیت زیاد سگ ها در طول روز، بدنشان آب زیادی را از دست می دهد و کنسرو ها به علت آب زیادی که دارند، می تواند بخش زیادی از این آب بدن را تامین کند. کنسرو برند رفلکس ویژه سگ ها برای تمامی نژاد ها مناسب است.