برند سانابل

برند سانابل

محصولات سانابل

برند سانابل (sanabelle) یکی از زیر مجموعه های برند آلمانی بوش می باشد که در سال ۲۰۰۱ راه اندازی شد. در تولید محصولات این برند همیشه از بهترین مواد اولیه بومی و باکیفت بالا استفاده می شود و هرگز از رنگ های شیمیائی، چاشنی ها، نگهدارنده ها، طعم دهنده ها و آنتی اکسیدان های تجزیه ناپذیر به کار نمی رود. همه محصولات برند سانابل دارای گواهینامه های استاندارد کیفیت: ISO 9001:2008, HACCP, IFS, ISO 50001 هستند.

غذای خشک گربه سانابل

محصولات غذای خشک گربه سانابل بسیا متنوع هستند و از انواع محصولات فرآوری شده با گوشت مرغ، گوسفند، ماهی و. برای انواع گربه ها؛ بچه گربه، گربه باردار، گربه بالغ و… تولید می شود.

از عوامل مهم مورد نیاز در رژیم غذایی گربه ها، پروتئین، چربی، کربوهیدرات، فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی می باشد. که میزان نبودن این موارد می تواند باعث مشکلاتی را در گربه ایجاد نماید. غذای گربه سانابل به گونه ای تهیه می شود که بتواند برخی از مشکلات گربه ها را با تغذیه رفع کند :

اضافه وزن : گربه دارای اضافه وزن دچار مشکلاتی از قبیل دیابت، ضعف مفاصل، آرتروز و در نهایت عدم تحرک کافی می شود. اگر گربه با اضافه وزن دارید، می توانید با استفاده از غذای رژیمی سانابل، در هر هفته شاهد 1% کاهش وزن در گربه خود باشید.

مشکلات مجاری ادراری : برخی از گربه ها دارای انواع مشکلات مجاری ادراری و در نتیجه دچار افسردگی، تهوع، کاهش وزن، دل درد هستند. غذای سانابل با تنظیم میزان اسیدیته ادرار گربه، از ایجاد سنگ های کلیه و مثانه جلوگیری می کند. همچنین این غذا با افزایش میزان جذب آب در بدن، به دفع ناخالصی های موجود در مجاری ادرار کمک می کند.

مشکلات گوارشی : گربه ها و علی الخصوص گربه های پرشین دارای دستگاه گوارش حساسی هستند. غذای Sensitive سانابل پیشنهاد خوبی برای جلوگیری و رفع مشکلات دستگاه گوارش این گربه ها می باشد.

علاوه بر این موارد ذکر شده، انواع غذای سانابل جهت کنترل و مراقبت از رشد، دستگاه گوارش، بهداشت دهان و دندان، پوست و مو و آنزیم های ضد پیری برای انواع گربه در سنین مختلف در پت شاپ اینترنتی باران پت موجود می باشد.

کنسرو گربه سانابل

کنسرو گربه باید به گونه ای باشد که به سادگی قابل هضم باشد. کنسرو گربه سانابل حاوی روغن کتان می باشد که برای سلامت پوست و موی گربه مفید است. این محصولات غذایی کامل با ویتامین ها و مواد معدنی ضروری می باشند و فاقد غلات و سبوس، شکر و رنگ های مصنوعی هستند.

تشویقی گربه سانابل

اسنک ها میان وعده های کوچکی برای گربه ها هستند. در تولید تشویقی گربه سانابل از انواع پروتئین های حیوانی و سبزیجات و میوه های سالم استفاده شده است.

شرکت سانابل در کنار این تولیدات، مکمل های غذایی گربه نیز تولید می کند.