برند سانی‌کت

برند سانی‌کت

محصولات سانی‌کت

شرکت سانی‌کت (SaniCat) در کشور اسپانیا و در زمینه تولید انواع خاک گربه با دانه های سفید فعالیت دارد. از ویژگی های این خاک می توان به قدرت جذب بسیار بالا و کنترل قوی بوی بد اشاره کرد. این کمپانی تولیدات خود را توسط متخصصین مجرب و در لابراتوارهای حرفه ای با کمک مواد اولیه مرغوب تولید می کند.

مشخصات خاک گربه سانی کت

خاک توالت گربه سانی‌کت با رایحه های مختلف، به جز حذف بوی نا مطبوع ادرار گربه، به دلیل رایحه خوبی که دارد محیط اطراف را نیز خوشبو می کند. خاک های گربه سانی کت دارای خواص آنتی باکتریال و ضد قارچی هستند که از بروز بیماری های قارچی و عفونی در حیوان و انسان جلوگیری می کنند. خاک گربه برند سانی کت از نوع بنتونیت 100٪ طبیعی و سفید تولید شده و بوی بد را کنترل می کند. خاک گربه سانی‌کت گرد و غبار کمی دارد و به علت قابلیت جذب رطوبت بالا، بعد از هربار ادرار یا مدفوع گربه، خاک به ادرار و مدفوع می چسبد و ایجاد یک گلوله می کند که می توان به راحتی آن را برداشته و در سطل زباله انداخت.

خاک سانی کت Sanicat ، از نظر اقتصادی بسیار باصرفه است. و به دلیل گرد و غبار کم دانه های خاک گربه، برای حیوان و صاحبش ایجاد آلرژی نمی کند. این خاک ها در رایحه های: نارنگی و وانیل، لوندر و پرتقال، گل و لاوندر عرضه می شود.

پت شاپ آنلاین باران پت ارائه کننده مجموعه ای کامل از غذای خشک و تر و لوازم بهداشتی گربه مانند انواع خاک توالت گربه، ظرف خاک گربه، بیلچه و خاک گربه به دوستداران حیوانات خانگی می باشد. شما می توانید به راحتی و در هر زمان از شبانه روز اقدام به خرید اینترنتی لوازم مورد نیاز پت خود نمایید و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.