برند استازی

برند استازی

محصولات استازی

برند استازی (stuzzy) یکی از محبوب ترین برند های محبوب تولید مواد غذایی می باشد. این برند متعلق به کمپانی آگراس می باشد. این کمپانی در سال 1986 اقدام به ساخت غذای حیوانات خانگی با کیفیت نمود. مواد اولیه مورد استفاده این برند 100 درصد طبیعی می باشد و به همین دلیل محصولاتش از کیفیت بالایی برخوردار هستند. این برند در تهیه مواد غذایی در مدل ها و بسته بندی ها و طعم های جدید بیش از دیگران خوش درخشیده است. غذاهای برند استازی در 60 کشور در سراسر دنیا به فروش می رسند و پر طرفدار است. در فروشگاه پت شاپ آنلاین باران پت انواع محصولات غذا و کنسرو سگ و گربه در برندهای متفاوت برای گربه ها و سگ ها موجود می باشد.

ویژگی محصولات برند استازی

یکی از دلایل محبوبیت این برند در بین صاحبان پت، استفاده از ترکیبات تمام مواد مغذی است که برای بدن پت لازم و ضروری می باشد. از گروه های غذایی که در محصولات این برند استفاده شده است می توان به مواردی مانند: پروتئین های با کیفیت، انواع ویتامین های لازم و ضروری، مواد معدنی، فیبر گیاهی، چربی های مفید حیوانی، ویتامین ها و مواد معدنی موردنیاز اشاره کرد.

از ویژگی های محصولات برند استازی برای سگ و گربه می توان به مواردی مانند: استفاده از مواد 100% طبیعی و تازه، مواد خام با کیفیت بالا، عاری از افزودنی های اشتها آور، رنگ دهنده ها و نگهدارنده ها اشاره کرد. محصولات این برند باعث اختلال در گوارش حیوان نمی شود، تنوع محصولات در این برند بسیار زیاد است و برخی از موارد دیگر می باشد. برند استازی تنوع بسیار بالایی در کنسرو ها و تشویقی های سگ و گربه دارد.

محصولات سگ استازی

کنسرو سگ استازی از مواد 100 درصد طبیعی و مواد خام با کیفیت بالا تهیه شده است که برای غذا های انسانی در نظر گرفته می شود. در کنسرو سگ این برند از هیچ گونه رنگ دهنده ها، مواد افزودنی، نگهدارنده ها و مواد اشتها آور استفاده نشده است. کنسرو های سگ برند استازی بسیار تازه هستند و طعم لذیذی دارند که حیوان به خوردن آن تمایل پیدا می کند و برای حیواناتی که بد غذا هستند و یا هر غذایی را نمی خورند بسیار مناسب می باشند. انرژی کافی در این کنسرو ها وجود دارد و حیوانات با مصرف این کنسرو ها مواد مورد نیاز بدن شان را تامین می کنند.

محصولات گربه استازی

از محصولات فوق العاده و بی رقیب این برند می توان به کنسرو گربه استازی اشاره کرد. از مهم ترین ویژگی های کنسرو این برند می توان به استفاده از بهترین و تازه ترین مواد روز دنیا و عدم استفاده از مواد نگهدارنده، مواد اشتها آور و رنگ های مصنوعی اشاره کرد. کیفیت این محصول Super Permium می باشد و کیفیت فوق العاده ای دارد. خوراک گربه برند استازی از مواد طبیعی تهیه شده و فاقد مواد نگهدارنده و رنگی است.

در تهیه تشویقی گربه استازی از بهترین قسمت های انواع گوشت استفاده شده است که این قسمت ها را به آرامی بخارپز و آماده مصرف می شوند. این محصول سرشار از ویتامین ها، پروتئین ها و مواد معدنی که بدن گربه به آن ها نیاز دارد، می باشند.