برند تاپ فید

برند تاپ فید

محصولات تاپ فید

برند ایرانی تاپ فید (TopFeed) از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را به عنوان تولید‌ کننده غذای مخصوص پرندگان و جوندگان آغاز کرد. هدف این برند تولید غذای مخصوص انواع پرنده بود که براساس آخرین دستاوردهای علمی در جهان، است. غذاهای تولید شرکت تاپ فید به صورت پلت بوده و نیازهای پرنده و جونده مختلف را برآورده می کند. این برند ایرانی توانسته بخش بزرگی از نیازهای صاحبان حیوانات خانگی را با قیمت مناسب برطرف نماید.

ویژگی های غذای پرندگان تاپ فید

غذای پرندگان تاپ فید از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و ارگانیک و ترکيبی از دانه‌ها و سایر مواد خوراکی تهیه می شود. غذای پرنده غنی‌شده با ریز‌مغذی‌ها و به صورت پلت شده بوده و نیازهای روزانه انواع پرنده شامل عروس هلندی، قناری، مرغ مینا، فنچ، طوطی کاسکو، عروس هلندی، طوطی برزیلی و پاراکیت، مرغ عشق و ... را تامین می کند. غذای پرنده تاپ فید حاوی ویتامین ها و مواد معدنی، اسیدهای آمینه، پروتئین و دیگر مواد ضروری است برای حفظ شادابی و افزایش طول عمر پرنده مناسب می باشد. شرکت پارس دانه سواد کوه در غذای پرنده از هیچگونه مواد افزودنی مضری استفاده نمی کند.

ویژگی های غذای جوندگان تاپ فید

غذای جوندگان تاپ فید مخصوص جوندگانی مانند خرگوش، خوکچه هندی، همستر و چین چیلا  فرموله و تهیه شده است. این محصول حاوی دانه هایی مانند تخمه آفتابگردان، ماش، مغز بادام زمینی و ... می باشد.  غذای جونده تاپ فید سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است که برای رفع همه نیازهای جونده ها مناسب می باشد. غذای جوندگان تاپ فید با ویتامین  های A و C غنی شده و دارای مجموعه کاملی از ویتامین ها و مواد معدنی است تا باعث رشد بهتر و حفظ سلامتی و شادابی جونده گردد. این غذا یک خوراک سالم، ارگانیک و مغذی است که همه نیازهای تغذیه ای جونده را برطرف می سازد.

اگر قصد خرید غذای پرنده و جونده برند تاپ فید را دارید ما پت شاپ اینترنتی باران پت را به شما پیشنهاد می دهیم، چون به راحتی و در هر ساعت از شبانه روز می توانید از اقدام به خرید مایحتاج حیوانات خانگی نمایید. و سفارشات شما در سریع ترین زمان ممکن به دست شما می رسد.