برند تریکسی

برند تریکسی

محصولات تریکسی

برند تریکسی (Trixie) با قدمتی بیشتر از ۴۰ سال در زمینه تولید محصولات برای حیوانات خانگی در کشور آلمان فعالت دارد. این برند اکنون با تولید ۶۵۰۰ نوع کالا برای سگ، گربه، جوندگان (حیوانات کوچک)، ماهی و خزندگان یکی از کمپانی های پیشرو در این زمینه می باشد. برند محبوب تریکسی محصولات تولیدی خود در زمینه حیوانات خانگی را به حدود ۸۰ کشور دنیا، از جمله ایران، صادر می کند.

دسته بندی محصولات تریکسی :

محصولات تریکسی به طور عمده در گروه های مختلف از جمله ویژه سگ، گربه، پرندگان، حیوانات کوچک، خزندگان و ماهیان تقسیم بندی می شود. محصولات شرکت تریکسی موجود در پت شاپ آنلاین باران پت شامل موارد زیر می شود:

  • وسایل بازی : شامل مواردی از جمله، اسباب بازی، اسباب بازی استراتژیک و اسنک، بازیابی و پرتاب، اسباب بازی های شناور.
  • لوازم آموزشی : وسایل آموزش و تجهیزاتی که توسط حیوان ردیابی می شود.
  • مراقبتی بهداشتی : شامپو ها، لوازم و کرم های حفاظتی پنجه، محصولات مراقبتی بهداشتی گوش، چشم و دندان، داروهای انگل درمانی و سایر محصولات بهداشتی در این دسته قرار دارند
  • غذا و تشویقی : شامل تنقلات و میان وعده ها، غذاهای کمکی، مکمل ها و محصولات جویدنی ویژه سلامت دندان ها می شود.

تشویقی های سگ و گربه تریکسی :

امروزه تشویقی سگ و گربه به عنوان یک میان وعده و مکمل غذایی برای حیوان به شمار می آید. اسنک و تشویقی گربه و سگ تریکسی به صورت اختصاصی برای انواع نژاد و با مواد اولیه باکیفیت از گوشت مرغ، اردک، گوشت گاو، بره یا خرگوش و طیف وسیعی از مواد از جمله ماهی، برنج و سیب  تهیه می شود. در ساختار این محصولات از مواد و ترکیباتی استفاده شده تا بتواند تمامی نیازهای غذایی حیوانات خانگی تان را مرتفع سازد.

این میان وعده ها در اشکال مختلف، مانند لوله ای، قلبی شکل، خمیری، تکه های کوچک با بافت ترد، نرم و مغزدار و به صورت استخوان های کوچک و… عرضه می شود. از جمله این اسنک ها و تشویقی ها می توان به اسنک خمیری گربه تریسکی با طعم مرغ، تشویقی سگ ترکسی با دورپیچ مرغ، تشویقی سگ تریکسی با طعم بره و بستنی گربه تریکسی با طعم سالمون و مرغ اشاره نمود.

مکمل های سلامتی سگ و گربه تریکسی :

بعضی اوقات سگ یا گربه به توصیه پزشک نیازمند استفاده از مولتی ویتامین ها می باشد، تا به عنوان مکمل غذایی، نیاز های ضروری این حیوانات، به ویتامین، مواد معدنی، پروبیوتیک، گلوکوزامین و…، را تامین کند. مولتی ویتامین و مکمل سگ و گربه تریکسی یک خوراک مکمل جهت تامین ویتامین، مواد معدنی و مواد ضروری سگ و گربه تولید شده است.

محصولات بهداشت دهان و دندان تریسکی :

یکی از موارد مهم جهت حفظ سلامت بهداشت دهان و دندان سگ و گربه، تمیز نگه داشتن دندان هایش است. توصیه می شود که دندان های حیوانات خانگی را به صورت منظم و صحیح هر روز مسواک بزنید. برای اثربخشی بهتر حتما از خمیر دندان های مخصوص حیوانات استفاده کنید. خمیر دندان سگ و گربه تریکسی در طعم های مختلف توسط کمپانی تریکسی به بازار عرضه شده است که به سلامت دندان ها و لثه پت شما کمک می کند.

محصولات شستشو و نظافت تریکسی :

شستشو و نظافت یکی از لوازم ضروری برای حفظ سلامت حیوانات خانگی است که باید با توجه به نوع مو و میزان چرب بودن پوست پت تهیه کنید.تریکسی شامپوهای بسیار متنوعی را برای حفظ بهداشت و سلامت پوست و موی این حیوانات دارد که هر یک از این محصولات خاصیت های ویژه ای مانند نرم کنندگی، تمیز کنندگی، ضد گره مو، مناسب موهای روشن، مناسب موهای بلند و… را دارا می باشد. شامپو سگ و گربه تریکسی به انواع گوناگونی تقسیم بندی می شوند، از جمله: شامپوهای ضد حساسیت، نرم کننده، شامپو ضد شوره، شامپو موی کوتاه، شامپو های ضد انگل، شامپو توله های زیر یک سال از جمله تعدادی از تولیدات محصولات بهداشتی تریکسی برای نظافت سگ و گربه می باشد.

محصولات بهداشتی سگ و گربه تریکسی :

اصلاح و کوتاه کردن مرتب ناخن ها، بخش مهمی از مراقبت خوب از حیوانات خانگی می باشد تا زندگی را برای شما و حیوان خانگی دلپذیر نماید. ناخن گیر تریکسی دارای تیغه های فولاد ضد زنگ ساخته شده است و در انواع گیوتینی و انبری (مدل قیچی) برای انواع حیوانات خانگی مناسب هستند. ناخن گیر تریکسی، برای سگ های کوچک، گربه ها ، حیوانات خانگی کوچک و پرندگان قابل استفاده است.

محصولات ویژه جوندگان تریکسی :

برند تریکسی برای حیوانات کوچک مانند جونده ها (خرگوش، همستر و خوکچه هندی) نیز محصولاتی تولید می کند. در این دسته محصولاتی همچون انواع شامپوها و وسایل بهداشتی، انواع غذاها، اسنک ها، لوازم مورد نیاز جهت خوردن و آشامیدن (همچون کاسه های مخصوص، بطری ها و مانگ های یونجه)، اسباب بازی های ویژه، لانه های محل نگهداری، لباس های ضد کک و کنه و حشرات موذی، وسایل حمل و نقل این حیوانات، محصولات درمانی و …. موجود هستند.

غذاهای ویژه پرندگان تریکسی :

غذای پرنده تریکسی تحت عنوان غذاهای کمکی ویژه پرندگان عرضه می شود. این محصولات شامل 15 نوع غذای متفاوت بوده و هر یک برای گونه خاصی از پرندگان مناسب می باشد. غذای پرنده تریکسی برای حمایت از سلامت و شادابی پرنده ها بسیار مناسب است. این مکمل ها حاوی دانه های مختلف غلات، نمک یا قطره های نمک، انواع ویتامین ها، مواد کمک کننده در هضم غذا، استخوان ماهی های دریایی یا سنگ های سکنجبین است.

محصولات با کیفیت تریکسی را می توانید به صورت خرید اینترنتی از این پت شاپ تهیه نمایید و به راحتی درب منزل تحویل بگیرید.