غذای گربه فلاتازور حاوی گوشت بوقلمون (۱۰ کیلوگرم)

Flatazor Crocktail Adult With Turkey 10kg

کد کالا : BP-1747D

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

وضعیت: ناموجود

• حاوی گوشت بوقلمون
• دارای بیوتن برای سلامت پوست و مو
• افزودن ویتامین‌ها در دمای پایین، جهت حفظ ساختار آنها
• مواد اولیه بیولوژیکی دریایی جهت افزایش خوش خوراکی
• افزودن پروبیوتیک‌های مفید جهت افزایش سلامت و عملکرد سیستم گوارشی
• کاهش PH ادرار و کنترل سطح مواد معدنی جهت جلوگیری از تشکیل سنگ کلیه
• استفاده از فیبر سیب به علت داشتن اسید پکتیک فراوان جهت افزایش عملکرد سیستم گوارش
• حاوی ترکیبی از گندم مالت و عصاره‌های گیاهی برای کنترل هربال (موهای جمع شده در دستگاه گوارش)
 

غذای گربه فلاتازور حاوی گوشت بوقلمون


مشخصات محصول :

غذای گربه بالغ فلاتازور، غنی از گوشت بوقلمون و استفاده از بهترین مواد اولیه و ارتقا در تکنولوژی ساخت باعث افزایش کیفیت و خوش خوری این محصول شده است. در نسل جدید غذاهای فلاتازر فرانسه از تکنولوژی افزودن ویتامین‌ها و مواد مغذی در مرحله سرد استفاده شده است که باعث می‌شود ساختار و ارزش غذایی آنها حفظ شود. فرمول Crocktail شامل فیبر سیب که غنی از پلی فنل‌ها، که آنتی اکسیدان‌های طبیعی هستند و از سلول‌های بدن محافظت می‌کند. غذای گربه Flatazor Crocktail Adult Multikibbles ، دارای ترکیبی از گندم مالت و عصاره های گیاهی با فیبر مناسب برای کاهش هربال و همچنین حاوی مواد معدنی محدود برای کنترل PH است تا از هرگونه خطر سنگهای ادراری جلوگیری کند. وجود فروکتولیک ساکارید برای هضم مطلوب و بیوتین، روی با دارابودن امگا۳ و ۶ برای سلامت پوست و مو گربه بالغ در این غذا گنجانده شده است.

غذاهای Crocktail دارای پروبیوتیک با اثربخشی اثبات شده است که به طور همزمان، با توسعه باکتری‌های مفید و همچنین کاهش باکتری‌های بالقوه مضر، فلور روده را تقویت و تثبیت می‌کند. بنابراین، با هر وعده غذایی، گربه شما مقدار مناسب مواد برای سلامتی گوارشی خود را دریافت می‌کند. مقدار مناسب ویتامین ها و تائورین برای پشتیبانی از استخوان و مفصل، بینایی، حفاظت سلولی، سلامت پوست و ... در غذای گربه فلاتازور (Flatazor) موجود است.


ترکیبات:

پروتئین های حیوانی خشک: ۲۵ ٪ (مرغ، اردک، بوقلمون حداقل ۴٪، گوشت خوک)، ذرت، گندم، چربی حیوانی، نخود فرنگی، گلوتن ذرت، اسفناج، پروتئین حیوانی هیدرولیز شده، فیبر برنج، چربی اردک، فیبر سیب، پالپ چغندر، ماهی (۰/۵ ٪)، کلرید آمونیوم، تاورین، متیونین، عصاره های گیاهی، مخمر ابجو، نمک دریایی، مالت گندم، فروکتولیک ساکارید، درخت یوکای امریکایی، عصاره رزماری، انتروکوک فسیوم (نوعی پروبیوتیک)، ویتامین‌ها و عناصر کمیاب.


محتویات:

پروتئین: ۳۱٪ ، چربی: ۱۶٪ ، فیبر: ۳/۵ ٪ ، مواد معدنی: ۷ ٪ ، فسفر: ۰/۸۵ ٪ ، کلسیم: ۱/۲ ٪ ، سدیم: ۰/۵۱ ٪ ، پتاسیم: ۰/۴۵ ٪ ، منیزیم: ۰/۱۱ ٪ .


مقدار مصرف روزانه:


محصولی از شرکت فلاتازور (Flatazor) فرانسه

پت شاپ خیابان شریعتی

فقط کاربران ثبت نام شده می توانند نظر ثبت كنند. لطفا, وارد سيستم شويد يا ثبت نام كنيد

برند فلاتازور :: Flatazor
مورد استفاده مناسب گربه بالغ
طعم گوشت بوقلمون
وزن ۱۰ کیلوگرم
کشور تولید کننده فرانسه
شماره مجوز دامپزشکی خیر
ثبت پرسش جدید