ناخن گیر گیوتینی سگ و گربه میکی

Mikki Guillotine Claw Clipper

ناخن گیر گیوتینی سگ و گربه میکی

Mikki Guillotine Claw Clipper

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

• ناخنگیر بادوام
• تیغه تیز ضد زنگ
• با دسته پلاستیکی
• مناسب گربه و سگ
• مناسب برای همه نژادها
• ایده آل برای ناخن های ضخیم یا سخت
• با دسته ارگونومیک جهت قرارگیری راحت در دست
• با تیغه برش دقیق جهت جلوگیری از کوتاه کردن بیش از اندازه ناخن
 

ناخن گیر گیوتینی سگ و گربه میکی


مشخصات محصول :

مراقبت از پاهای سگ و گربه شما برای سلامت او بسیار مهم است و اجازه می دهد حیوان به درستی راه برود. شما با استفاده از این ناخن گیر گیوتینی میکی با تیغه ی استیل ضد زنگ و تیز به راحتی می توانید این کار را انجام بدهید.

ناخن گیر گیوتینی میکی ناخن های سگ و گربه خود را مرتب و مرتب نگه دارید. تیغه های برش دقیق ناخن را به شکل صاف برش می دهند و ایده آل برای ناخن های ضخیم یا سخت سگ است. تیغه ناخنگیر دارای درپوش برای ایمنی، استحکام و دوام است و برای استفاده منظم عالی است.


طریقه استفاده :

پنجه حیوان خانگی شما رگ های خونی دارد که به آن بدنه ناخن گویند. مهم است که این قسمت را کوتاه یا سوهان نشوید. یافتن سریع این بخش از ناخن حیوانات با پنجه های رنگی بسیار آسان است. برای سگ هایی که دارای پنجه های رنگ تیره هستند می توانید با نگاه کردن به قسمت زیر ناخن، بخش بدنه ناخن را سریع پیدا کنید، اما در صورت شک و تردید از دامپزشک خود سوال کنید.

پای حیوان خانگی خود را با دقت نگه دارید و کنترل کامل حیوان خود را داشته باشید. به آرامی شروع به گرفتن ناخن کنید. اگر مطمئن نیستید، فقط یک بار مقدار کمی از ناخن را قطع کنید. کوتاه نگه داشتن ناخن های حیوان خانگی شما برای بهدشت، سلامت و نظافت سگ ضروری است. بعد از گرفتن ناخن سعی کنید از سوهان ناخن Mikki برای کاهش بلندی ناخن، از بین بردن سطوح نامنظم و صاف کردن ناخن بعد از برش استفاده کنید.

نکته مهم :

دور از دسترس کودکان نگه دارید. در هنگام استفاده از هر نوع وسایل نظافتی با لبه های تیز ، از مراقبت های بیشتری استفاده کنید.


فیلم معرفی ناخن گیر میکی:

فقط کاربران ثبت نام شده می توانند نظر ثبت كنند. لطفا, وارد سيستم شويد يا ثبت نام كنيد

گروه کالا بهداشت دست و پا
برند Mikki :: میکی
مورد استفاده کوتاه کردن ناخن گربه و سگ
اندازه .
وزن .
کشور تولید کننده انگلستان
ثبت پرسش جدید