خمیر مولتی ویتامین سگ ویتالی داگ

Bio PetActive VitaliDog vitamin paste for dogs

خمیر مولتی ویتامین سگ ویتالی داگ

Bio PetActive VitaliDog vitamin paste for dogs

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

• حاوی ویتامین گروه B و A و D3
• حمایت از رشد سالم سگ
• دارای ال-کارتنین برای حفظ وزن
• ترکیبی کامل و متعادل از ویتامین ها و اسیدهای آمینه
• دی کلسیم فسفات برای ساختار استخوان و دندان
‎۱۵۵٬۰۰۰ تومان
وضعیت: موجود
کد کالا : BP-2897
 

خمیر مولتی ویتامین سگ ویتالی داگ


مشخصات محصول :

خمیر مولتی ویتامین سگ ویتالی داگ شامل ویتامین ال-کارنیتین، دی کلسیم فسفات و MOS برای حمایت از رشد سالم توله ها می باشد که ترکیبی متعادل از ویتامین ها را برای حیوان شما محیا می کند. ال-کارنیتین موجود در این مولتی ویتامین به حیوان کمک می کند تا عضلات سالمی داشته باشد و به بدن کمک می کند تا چربی های اضافی را بسوزاند. در نتیجه، کارنیتین در طول فعالیت فیزیکی بسیار مفید و سودمند است، مخصوصا زمانی که به صورت بلند مدت مصرف شود. در برخی نژاد های سگ ها (بوکسر، دوبرمن، کوکر اسپانیل و غیره) بیماری های جدی قلبی معمولا با تولید ناکافی کارنیتین توسط بدن در ارتباط است.

وجود دی کلسیم فسفات برای ساختار استخوان و دندان سگ مفید است. نسبت ایده آلی از کلسیم در مقابل فسفات در سگ ها و گربه ها وجود دارد. عدم دسترسی به این مقدار مناسب از نیاز کلسیم و فسفات و یا بر هم خوردن این نسبت، می تواند منجر به بیماری های اسکلتی شود، به خصوص در حیوانات کم سن و سال که در دوره رشد سریع قرار دارند، که امکان بهبود آن در طول زندگی وجود نخواهد داشت. در این مولتی ویتامین سگ ویتالی داگ الیگوساکارید مانان (MOS) وجود دارد که منجر به یک تراکم متناسب از باکتری ها در روده خواهد شد. همچنین در مقابل باکتری های مضر روده ای نیز موثر عمل خواهد بود. با مکانیسم جلوگیری از اتصال به غشا روده، از رشد باکتری های بیماری زا جلوگیری خواهد کرد و در نتیجه MOS از سیستم گوارشی حمایت می کند.


ترکیبات:

ویتامین A، ویتامین D3، کلسیم-D پنتوفسفات، نیاسین، ال-کارنیتین، ویتامین B6، ویتامین B1، ویتامین B2، فولیک اسید، بیوتین، ویتامین B12، دی کلسیم فسفات، MOS.

فقط کاربران ثبت نام شده می توانند نظر ثبت كنند. لطفا, وارد سيستم شويد يا ثبت نام كنيد

برند بایو پت اکتیو :: Bio PetActive
مورد استفاده برای افزایش ایمنی سگ
وزن .
کشور تولید کننده آلمان
ثبت پرسش جدید