برند بایو پت اکتیو

برند بایو پت اکتیو

محصولات بایو پت اکتیو

برند بایوپت اکتیو (Bio PetActive) در سال 1998 در کشور ترکیه و متعلق به شرکت مارکیمیا است. این برند در زمینه محصولات بهداشتی و مکمل تغذیه ای حیوانات خانگی فعالیت خود را آغاز نمود. محصولات این کمپانی شامل انواع مکمل های تغذیه، محصولات بهداشتی شسشتو بدن و دهان و انواع دستمال و دستکش شستشو، شیر خشک، عطر، قطره چشم و قطره گوش برای پرندگان، آبزیان خانگی، سگ و گربه می باشد.

محصولات سگ و گربه بایوپت اکتیو

بایو پت اکتیو برند مطرح ترکیه ای، تولید کننده محصولات پزشکی مراقبتی و بهداشتی و مکمل های غذایی برای حیوانات خانگی است.

مکمل سگ بایوپت اکتیو

مکمل سگ بایو پت اکتیو از انواع مولتی ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز سگ جهت تامین ضروری سگ تولید می شود. ویتامین و اسید های چرب موجود در این مکمل غذایی، جهت رفع مشکلات جسمی انواع نژاد سگ فرموله شده است. انواع مکمل های شگ بایو پت اکتیو علاوه بر کمک به رشد و سلامت باعث طول عمر و بهبود عملکرد سیستم ایمنی می شود.

مکمل گربه بایوپت اکتیو

مکمل گربه بایو پت اکتیو دارای انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز به عنوان مکمل تقویت سیستم ایمنی در انواع نژاد گربه، به خصوص بچه گربه ها، گربه های مسن و گربه های دارای نقص ایمنی و بیماری های مزمن کاربرد دارد.این محصول ساخت ترکیه برای فراهم کردن ویتامین های مورد نیاز حیوان ما در هر مرحله ای از زندگی تولید شده است.

شامپو سگ بایوپت اکتیو

شامپو سگ بایو پت اکتیو، یک محصول مراقبتی برای سگ هاست تا در زمان شانه کردن موی سگ به راحتی انجام شود. وجود مواد طبیعی در این محصول به درخشندگی و لطافت موی سگ نیز کمک می کند همچنین با رطوبت ایجاد شده پس از مصرف مانع از خشک شدن پوست سگ می شود و از خارش پوست جلوگیری می کند. وجود ترکیبات خوشبو، می تواند بوی بد را از بین برده و بوی خوشی را در طولانی مدت ایجاد می نماید.

شامپو گربه بایوپت اکتیو

شامپو گربه بایو پت اکتیو، یک محصول مراقبتی و طبیعی با قدرت پاک کنندگی بالا برای گربه های پشمالو است. که به دلیل سرشار بودن از عصاره طبیعی باعث نرمی پوست و خز گربه شما خواهد شد. همچنین به خاطر وجود فرمولاسیون متعادل pH در این محصول استفاده از آن باعث ایجاد پوستی مرطوب شده و از خشکی پوست جلوگیری می کند. همچنین این محصول یک مرطوب کننده و نرم کننده قوی با خاصیت درخشان کنندگی مو نیز می باشد. عطر و رایحه بی نظیر این شامپو، حس بینظیر شیرینی و سر زندگی را در شما و پت دلبندتان تداعی می کند.

لوازم بهداشتی سگ و گربه بایوپت اکتیو

برند بایوپت اکتیو (Bio PetActive) محصولات متنوعی در زمینه لوازم بهداشتی سگ و لوازم بهداشتی گربه نیز تولید می کند. لوسیون چشم سگ و گربه بایوپت اکتیو مناسب ازبین بردن لکه و خط اشک اطراف چشم انواع نژاد سگ و گربه خصوصا با موهای روشن می باشد. این محصول هیچگونه حساسیت و تحریکی در محل استفاده ایجاد نمی کند و استفاده روزانه آن توصیه می شود.

دهانشویه خوراکی دهان و دندان سگ و گربه بایو پت اکتیو، مناسب برای مراقبت دندانی برای سگ و دهان و دندان گربه ها است که باعث تازه کردن تنفس پت می شود.

اسپری تعلیم ادرار سگ بایو پت اکتیو، برای آموزش محل ادرار و مدفوع توله سگ در محیط داخل و خارج از منزل تولید شده است. این محصول به دلیل رایحه جذب کننده اش، توله سگ را به سمت دسشویی و یا پد ادرار می کشاند.

پت شاپ آنلاین باران پت با تیمی مجرب، سعی دارد با جمع آوری بهترین برند های مواد غذایی، مکمل ها، وسایل ضروری و بهداشتی حیوانات خانگی با قیمت مناسب، در سلامت و رشد حیوانات خانگی شما سهیم باشند.