برند نوول

محصولات نوول

Novel برگرفته از کلمه لاتین Nov، و به معنای نو و تازه و در انگلیسی به معنی داستان بلند، می باشد. شرکت پردیس تجارت لیانا با تاسیس برند نوول تصمیم دارد تا در داستانی بلند در زندگی خانواده ودوستان تان، همراه همیشگی شما باشد. این شرکت، با نام تجاری نوول لوکس، یکی از تولید کنندگان ایرانی در زمینه غذای سگ و گربه فعالیت دارد. این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و دستگاه های مدرن و مجهز اقدام به تولید انواع کنسرو سگ و گربه و پوچ مخصوص سگ و گربه می نماید. تولیدات این برند با فرآیندی نو به حفظ سلامت دوستان خانگی شما می پردازد.

معرفی کنسرو سگ نوول لوکس

برند نوول لوکس با کمک متخصصین تغذیه حیوانات خانگی و با فرمولاسیون ویژه، محصولاتی متنوع و متناسب با نژاد و ذائقه مختلف تولید می کند. این برند در تمامی کنسروهای سگ نوول از بهترین، تازه ترین و مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می کند تا غذایی مقوی و با کیفیت برای پت شما فراهم نماید. مواد اصلی کنسرو سگ نوول شامل گوشت، مرغ یا سیرابی و... و همچنین ویتامین‌ها و مواد معدنی است. این کنسروها، طعم و بوی خوبی داشته و باعث جذب و پذیرش انواع نژاد سگ می شود.

معرفی کنسرو و پوچ گربه نوول لوکس

کنسرو و پوچ گربه نوول یک محصول با کیفیت و خوشمزه برای گربه‌ها است که توسط برند نوول تولید می‌شود. این کنسرو حاوی پروتئین های باکیفیت مانند گوشت مرغ، گوشت گاو و ماهی است که به طور طبیعی و بدون افزودنی‌های مصنوعی تهیه شده است. این کنسرو حاوی تمام عناصر غذایی مورد نیاز گربه‌ها بوده و باعث حفظ سلامت و رشد سالم آن‌ها می‌شود. همچنین طعم و عطر خوب این کنسرو باعث تحریک اشتهای گربه‌ها شده و آن‌ها را به خوردن غذای خود تشویق می‌کند. کلیه محصولات برند نوول لوکس دارای تاییده و مجوز سازمان دامپزشکی می باشد.

خرید محصولات سگ و گربه نوول لوکس از پتشاپ باران پت

خرید محصولات سگ و گربه نوول لوکس در پتشاپ آنلاین باران پت برای همه عزیزان در همه جای کشور فراهم شده است. شما به صورت اینترنتی می توانید انواع لوازم ضروری مخصوص سگ و گربه و دیگر حیوانات خانگی را از این سایت خریداری و در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.