برند دریمیز

برند دریمیز

محصولات دریمیز

برند دریمیز (Dreamies)، در زمینه تولید تشویقی های گربه فعالیت دارد. و یکی از انواع خوراکی های پر فروش و پر طرفدار در بین برند های تولید کننده تشویقی گربه می باشد. تشویقی مغزدار گربه برند دریمیز ( Dreamies cat treats )، یک میان وعده فوق العاده با عطر و طعم متنوع است و با روکش ترد و کرانچی و مغز نرم و لذیذ، یکی از مفید ترین تشویقی های عالی و مقوی برای گربه هاست.

مشخصات تشویقی مغزدار گربه برند دریمیز

تشویقی های مغز دار دریمیز از مواد طبیعی و مرغوب بدون افزودنی و نگهدارنده در طعم های متنوع، از جمله گوشت، ماهی سالمون، مرغ، پنیر و .... تهیه و تولید می شوند. این تشویقی گربه سرشار از امگا 3 و ویتامین های گروه B می باشند. این میان وعده لذیذ، غنی از آنتی اکسیدان بوده و در تقویت سیستم ایمنی بدن گربه شما بسیار تاثیرگذار است. تشویقی جویدنی دریمیز، حاوی ویتامین ها و مواد معدنی می باشد و و می تواند به کاهش جرم و پلاک های دندانی پت شما کمک فراوانی کند. از آنجا که هر عدد این تشویقی بالشتکی کمتر از 2 کالری دارد، می تواند میان وعده مناسبی برای رژیم غذایی پت شما محسوب می شود.

مجموعه پت شاپ آنلاین باران پت با عرضه بهترین برند مواد غذایی و وسایل ضروری و بهداشتی حیوانات خانگی و با قیمت مناسب سعی دارد تا در سلامت و رشد حیوانات خانگی شما سهیم باشند.