برند دورمئو

برند دورمئو

محصولات دورمئو

برند دورمئو (Dormeo) یکی از شرکت های آلمانی است که در زمینه تولید غذاهای سگ و گربه فعالیت دارد. این برند تولید کننده غذاهای سالم و از مواد محلی فاقد سویا، رنگ، مواد نگهدارنده و مواد افزودنی می باشد. شرکت دورمئو محصولات غذایی مانند غذای خشک گربه و غذای خشک سگ، را تولید می کند. کمپانی دورمئو در فرآیند تولید محصولات خود از فرمولاسیونی استفاده می کند که سبب تقویت سیستم ایمنی، سلامت پوشش و پوست و تقویت کبد می شود.

محصولات دورمئو (Dormeo)

غذای سگ و گربه برند دورمئو تمام نیازهای همه رده سنی و هر نژادی، را تامین می کند. محصولات کمپانی دورمئو دارای خصوصیات زیر می باشد:

-    بالاترین کیفیت مواد غذایی ساخت آلمان
-    استفاده از مواد خام اولیه با بهترین کیفیت
-    قابلیت هضم بالا تا ۹۰ ٪ برای پت ها
-    استفاده از پروتئین حیوانات تازه کشته شده، تازه و سالم
-    فاقد سویا و گلوتن و هیچ گونه رنگ دهنده، طعم دهنده و نگهدارنده مصنوعی
-    دارای نسبت متعادلی از پروتئین و چربی جهت تامین انرژی و جلوگیری از چاقی و مشکلات مفصل

غذای خشک گربه دورمئو

غذای گربه دورمئو حاویی مقدار متعادلی از پروتئین، ویتامین، مواد معدنی و… می باشد که برای تامین انرژی انواع نژاد گربه مناسب است. وجود چربی غیر اشباع و امگا 3 و امگا 6 از منابع بسیار با کیفیت گیاهی و حیوانی باعث تقویت گربه ها می شود و سلامت بدن آن ها را حفظ می کند.

غذای سگ دورمئو

غذای خشک سگ دورمئو دارای میزان متعادلی از پروتئین، ویتامین، مواد معدنی و … می باشد که برای تامین انرژی انواع نژاد سگ مناسب است. وجود چربی غیر اشباع و امگا 3 و امگا 6 از منابع بسیار با کیفیت گیاهی و حیوانی باعث تقویت سگ ها در می شود و بدن آنها را سالم و سلامت نگاه می دارد. این محصولات برای سگ هایی با دستگاه گوارش حساس و یا پوست و موی حساس، مناسب است.

پت شاپ اینترنتی باران پت ارائه کننده محصولات متنوع و کاربردی از برند های معتبر برای سلامت و آسایش حیوانات خانگی می باشد. شما می توانید انواع غذا و لوازم مورد نیاز حیوان خانگی خود را به صورت آنلاین از این پت شاپ خریداری نمایید.