برند داین بست

برند داین بست

محصولات داین بست

برند داین بست (Dein Bestes) از سال 1998 در کشورآلمان تاسیس شد و در زمینه تولید غذا و مکمل حیوانات خانگی مشغول به فعالیت است. تمامی تولیدات این شرکت زیر نظر متخصصین تغذیه و دامپزشکان متخصص این امر تهیه می گردد. مواد اولیه مورد استفاده در تولید این محصولات با کیفیت درجه یک و حاوی ویتامین ها و مواد معدنی لازم برای حیوانات خانگی، متناسب با سن و نژادها می باشند. تمامی محصولات این برند فاقد شکر و هر گونه مواد مصنوعی و نگهدارنده بوده می باشد. محصولات متنوع برند داین بست با کیفیت بالا و قیمت مناسب در پت شاپ باران پت قابل خریداری می باشد.

محصولات برند داین بست (Dein Bestes)

محصولات گربه داین بست

پوچ گربه داین بست در تنوع بسیار و با انواع پروتئین های مختلف برای گربه بالغ و بچه گربه تولید می شود. پوچ های گربه دین بست غنی شده با ویتامین ها، بیوتین و تائورین بوده و در بسته بندی ۱۰۰ گرمی عرضه می شود. کنسرو گربه داین بست دارای ویتامین D، ویتامین E، کلسیم بوده و برای رشد و درخشندگی پوست و مو گربه مناسب می باشد.

خمیر مالت گربه داین بست به هضم طبیعی گلوله های مو کمک می کند. مالت گربه داین بست غنی شده با بیوتین و تورین به جهت نرمی و لطافت پوست و درخشنده تر شدن موها می شود. این محصول جهت جلوگیری از تشکیل و دفع گلوله های مو از دستگاه گوارش بسیار مناسب می باشد. خمیر مالت مخصوص گربه DEIN BESTES محصولی متفاوت تلفیقی از مولتی ویتامین و مالت می باشد که با توجه به فرمولاسیون ویژه این محصول تاثیر به سزایی در کنترل ریزش موی گربه و تقویت سیستم ایمنی و همچنین سهولت در دفع گلوله های مویی دارد.

غذای گربه داین بست از گوشت تازه تهیه می شود و حاوی پروتئین های مهم حیوانی و گیاهی است و برای تمامی نژادهای بالغ مناسب می باشد. وجود ویتامین ها، مواد معدنی و ریز مغذی ها در این غذای گربه به رفع نیازهای ضروری گربه کمک می کند. غذای گربه Dein Bestes دارای تائورین، بیوتین و اینولین و فاقد شکر و مواد نگهدارنده شیمیایی می باشد.

محصولات سگ داین بست

غذای سگ برند داین بست Dein Bestes از گوشت گاو، سبزیجات و برنج تهیه شده است. این محصول به علت دارا بودن فیبر بالا سبب احساس سیری طولانی مدت در سگ ایجاد می کند و برای تمامی نژادهای سگ بالغ مناسب است. غذای خشک سگ بالغ داین بستز حاوی ویتامین E و سلنیوم و ویتامین A و مواد معدنی مانند مس، روی و بیوتین است که موجب ایجاد پوستی نرم و درخشنده می شود.

اسنک تشویقی سگ دندانی برند دین بستس برای همه نژاد سگ مناسب است. این اسنک سگ به بهداشت دهان و دندان و جلوگیری از ایجاد پلاک کمک می کند. تشویقی های سگ داین بست از انواع پروتئن حیوانی تهیه می شود و حاوی امگا 3، بیوتین، ویتامین های D3 ، E و A می باشد. این محصول فاقد غلات و شکر است.