برند آوانتیس

برند آوانتیس

محصولات آوانتیس

برند آوانتیس (Avantis) شرکت اسپانیایی در زمینه تولید بهترین غذاها برای سگ ها و گربه ها برای همه نژاد فعالیت دارد. این تولیدات با بکارگیری جدیدترین فناوری ها و انتخاب بهترین مواد تشکیل دهنده و قیمت مناسب در خدمت مشتریان است. در این غذاها از گیاهان دارویی مفید استفاده می شود که بجز ترکیب با بهترین مواد اولیه طبیعی به دلیل خاصیت های آنتی اکسیدانی سبب تقویت سیستم ایمنی و تسهیل هضم غذا می شود. غذای سگ و گربه برند آوانتیس (Avantis)، غذایی با کیفیت پرمیوم و تولید کشور اسپانیا است که در بازار های اروپا و آسیا عرضه می‌گردد و در پت شاپ اینترنتی باران پت قابل خریداری می باشد.

ویژگی های غذای سگ آوانتیس

در غذای سگ آوانتیس از پروتئین های باکیفیت استفاده شده که تامین اسیدهای آمینه ضروری را تضمین می کند، سیستم ایمنی بدن را تقویت و سلامتی حیوان را تضمین می کند. تمام غذای سگ آوانتیس ، کربوهیدرات های با قابلیت هضم بالایی دارند که جذب مواد مغذی را تسهیل کرده و کمک کننده هضم بهینه هستند.

ویژگی های غذای گربه آوانتیس

کلیه غذای گربه آوانتیس تهیه شده از مواد اولیه با کیفیت بالا و مغذی است که برای سلامتی و رفاه گربه متعادل شده است. مقدار متعادل و مناسب هر ماده مغذی (پروتئین ها ، چربی ها ، فیبرها ، ویتامین ها ، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها) از طریق گیاهان دارویی و مواد طبیعی با کیفیت عالی حاصل می شود، که قابلیت هضم را افزایش داده و بنابراین سلامت و سرزندگی در حیوان را تقویت می کند. محصولات آوانتیس غنی از کلسیم و سلنیوم بوده که برای حفظ سلامت پوست، قلب، چشم ها، دندان ها، استخوان ها و مفاصل لازم می باشد. تقویت سیستم ایمنی و قابلیت هضم بالا از جمله خواص غذای گربه آوانتیس می باشد.