برند بریت

برند بریت

محصولات بریت

شرکت بریت (brit)، در سال 1994 در جمهوری چک تاسیس شد. این کمپانی در زمینه تولید و توزیع غذای خشک سگ و گربه، پوچ، اسنک، مولتی ویتامین و محصولات متنوع غذایی برای حیوانات خانگی فعالیت دارد.  امروزه این شرکت با سه کارخانه تولیدی در چک یکی از صادر کنندگان موفق تولید به 67 کشور جهان می باشد. کمپانی بریت با 25 سال تجربه در تولید غذا برای پت، محبوبیت ویژه‌ای در بین دوستداران حیوانات خانگی کسب نموده است. کمپانی بریت در سه سال متوالی (2018-2016) به عنوان سوپر برند جمهوری چک انتخاب شده است. تولیدات این برند در پت شاپ آنلاین باران پت نیز ارایه می گردد.

غذای خشک سگ بریت

در تولید غذای سگ بریت از بهترین و تازه ترین گوشت ها به عنوان منبع پروتئین استفاده می شود. همچنین به دلیل عدم استفاده از غلات برای سگ هایی که به گلوتن یا غلات حساسیت بسیار مناسب می باشد. غذا های برند بریت برای دوران مختلف سنی سگ ها، توله سگ (Puppy)، سگ جوان (Junior) و سگ بالغ (Adult) و همچنین نژاد های مختلف، سگ سایز خیلی کوچک (XSmall) و سایز کوچک (Mini) و سایز متوسط (Medium) و سایز بزرگ (Maxi)، تولید می شود. در ترکیبات غذا ها از مواد معدنی و ویتامین هایی استفاده می شود تا موجب تحریک سیستم ایمنی بدن سگ شود و زندگی سالم تری را برای او به ارمغان آورد.

غذای خشک گربه بریت

غذای گربه Brit به دلیل استفاده از پروتئین ها متنوع و باب میل گربه ها، بسیار خوش طعم و خوشمزه می باشد. غذای خشک بریت فاقد گلوتن بوده و برای گربه های بد غذا بسیار مناسب است. وجود اسیدهای آمینه و امگا ۳ در غذای گربه بریت برای سلامت پوست و مو مفید می باشد. همچنین این غذا به دلیل غنی بودن از فیبرهای گیاهی جهت دفع گلوله موی گربه نیز مناسب می باشد. دانه بندی این غذا به گونه‌ای است که در حین جویدن روی دندان گربه سائیده شده و در نتیجه جرم و پلاک دندان را از بین می‌برد.

همان طور که می دانید گربه های داخل منزل فعالیت کمتری دارند به همین دلیل دچار اضافه وزن می شوند. انتخاب غذایی که مراقب کنترل وزن گربه باشد، یکی از ضروریات تغذیه ای گربه های خانگی است. همچنین لازم است تا غذایی انتخاب کنید تا انرژی گربه را تامین کرده و از ریزش مو و بلعیدن زیاد مو (هربال) توسط گربه جلوگیری نماید. غذای مخصوص گربه ایندور بریت به دلیل استفاده از پروتئین های قابل هضم با فیبر کافی و منابع کربوهیدراته با کیفیت بالا دارای این فرمولاسیون می باشد، تا سلامت گربه شما را تضمین نماید.

غذای بچه گربه بریت نیز به دلیل استفاده از مرغ، ماهی قزل آلا، عصاره گوشت بره، برنج و سیب زمینی به جز طعم خوبی که دارد، نیازهای بچه گربه ها را برآورده می کند.

پوچ گربه بریت

پوچ های Brit Premium غذایی مرغوب و کامل برای گربه های بزرگسال و و بالغ عقیم شده است. وجود پروتئین های مختلف مانند گوشت، مرغ، ماهی سالمون، قزل آلا و... در انواع پوچ بریت باعث می شود تا خواسته های طبیعی گربه و نیازهای خاص آنها برطرف شود.

در صورت نیاز می توانید به سایت پت شاپ غذا و لوازم ضروری حیوانات خانگی مراجعه کنید و محصول موردنظر خود را به صورت اینترنتی از تمام شهر های ایران خریداری کنید.